Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan agresszív a párkapcsolatban a férfiak egy nagy része?🤷‍♀️

Figyelt kérdés

Van amelyik rejtetten, nem látványosan, nem üvöltözik meg semmi, mindenki komoly intelligens, segítőkész embernek tartja kívülről, van dimploma esetleg státusz is, nem alkesz, proli vagy segédmunkás, de majdnem mindig annak kell lenni amit ő akar, egyáltalán nem érdekli a másik, vitatkozni sem lehet vele, mert egyből bűntudatot akar kelteni, a másik megnyilvánulási forma amit tapasztaltam aki normális a hétköznapokban, megértő, segit, de szexuálisan agresszív, mindegy neki, hogy nincs kedve a nőnek az együtlétre vagy sem, leteperi, neki a legfontosabb saját maga kielégülése, a Nem-et nem fogadja el, azt hiszi biztos kéreted magad. (ez a nyomulás a legrövidebb útja a kiábrándulásnak, mert az együtlét az ilyen pasival felér egy nemi erőszakkal) Van olyan is aki szép lassan ki akar sajátani, az ilyen is bűntudattal operál, mindent hagyj el a szokásaidat, barátaidat, asportot, a hobbidat stb. a "szerelem" nevében.Ennek a tipusnak nyilván alacsony az önértékelése, az ilyenek akarják, hogy te változz meg, ne sminkelj, meg ne vegyél fel szoknyát, meg mindenbe bele ugatnak. Vagy is próbálnak. Az alkoholista, lecsúszott primitív agresszort most nem mutatom be, mindenki el tudja képzelni. Nem csodálom, hogy sok nő miután kiábrándult belőlük él inkább egy macskával mint egy gyermeki érzelmi szinten lévő önző "felnőtt" emberel.

Sajnálatos az is amit megfigyeltem, hogy a teljesen normális, nem agresszív férfiakat pedig általában a női párjuk dominálja le. Miért van ez?

Sokan az áldozatot hibáztatják egyből, hogy miért tűr, miért nem vág vissza, miért élnek még együtt, pedig a leggálánsabb, legromantikusabb együtterző férfiak is idővel ilyenekké válnak. Olyanok akik magukról sosem gondolnák, hogy agresszorokká lesznek majd.



2023. okt. 25. 18:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19.igazad lehet, tényleg az inceleket izgatja folyton ez az andrew tate gyerek. :D


20. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok itt olvasó nőnek ismerős lehetnek a sztorik amiket írtam, a tapasztalataim nem csak az enyémek, tudod a kozmetikában mesélnek a nők ezt azt a magánéletükről, örömeimeikől, csalódásaikról, szóval nem azért mert ennyire balfácán vagyok, sajnos elég kollektív tapasztalat, Dunát lehetne rekeszteni a negatív tapasztalatokból sajna.


*Gáláns? Pénznek mi köze ehhez?


A gáláns szó nem csak anyagit jelent, nagyvonalúságot, segítőkészséget, áldozathozatalt jelent. Nem pénzról beszéltem.

De itt van hivatalosan is ha nem hiszed.

"Gáláns szó jelentése. gáláns (melléknév) 1. Csiszolt könnyedségű (személy, főleg férfi), aki társadalmi érintkezésben fokozott udvariasságot, előzékenységet mutat. A gáláns udvarló elbűvölte a lányt. A gáláns főnök kitüntető udvariassággal fordult a női beosztottak felé. 2. Nagyon udvarias személyre jellemző (viselkedés, modor)."

"Gáláns jelentése, magyarázata: figyelmes, udvarias, lovagias, előzékeny. nagyvonalú, bőkezű, nagylelkű. Francia eredetű szó."

2023. okt. 25. 22:15
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Jó, ez jogos, csak a sugardaddy-t kereső hölgyek is gyakran ezt a kifejezést használják, hogy gáláns urat keresnek, szóval kicsit összefügg a pénzzel.
2023. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

Mert kiskoruk óta úgy nevelik őket, hogy nekik többet szabad, mint a lányoknak és ezt megszokják. Sokkal többet néznek el a fiúknak az iskolában, mint a lányoknak, a rendes apák, akik meg tudnák nevelni a fiaikat pedig sok helyen hiányoznak, ha van is apuka, akkor csak a rosszat tanítja, mert alkesz vagy érzelmileg totál éretlen.

Teljesen hasonlóan látom én is, mint te. A legaggasztóbb számomra a jól szituált, tanult, udvarias férfiak, akik báránybőrbe bújt farkasként tudnak viselkedni és hiába nem agresszívek fizikailag, mindig úgy alakítják a dolfokat, hogy az ő akaratuk érvényesüljön és ők sem tűrnek ellentmondást, csak a melósoknál nyilván kulturáltabbak.

2023. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
6%

Szóval mondd valamit egy férfi, mert akar valamit, eu elnyomás? Vagy hogy kell ezt képzelni?


23

Hagyjuk már ezt a fiúknak többetmegengednek. Társadalmilag a nőknek engednek meg többet. Pasi megüt egy nőt, (jogosan) mindenhonnan kiutálják, még börtönbe is kerülhet. Nő megüt egy pasit, ah, csak tüzes, semmi különös.

2023. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

24: Ja szerintem is.


Ami eszembe jut példa:


Nő megmarkolja a férfi seggét munkahelyen - senkit nem érdekel,

nevetnek rajta, akár bátorítják is.


Férfi oda mer nézni egy nő irányába - 20 év börtön, vagy tiktok-on végzi ahol virtuálisan keresztre feszítik.

2023. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
19%

10. “Wow, a férfiak szidása...Az incelek nem ugyanazt csinálják, vagy mi? Egyébként ez nem szidás, hanem inkább analízis és tapasztalatok megosztása.”

Igen ugyanezt, és le vannak pontozva, és el vannak mondva mindennek érte. Te meg felpontozva vagy, és tapsoltok egymásnak, hogy milyen ügyesen szidjátok a férfiakat. Ha nem adnátok elő itt minden nap, hogy az általánosítás milyen csúnya dolog, meg se említeni senki, de így visszanyal a fagyi!

2023. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Leclerc ***** válasza:
79%
Mert ezt látták otthon, azt tanulták meg hogy ez a normális. A szüleik rosszabbak voltak általában egyébként. És erre még rátesz egy lapáttal, hogy pszinologushoz járni, meg úgy általában érzelmekről beszélni elitélendő dolog a közvélemény szerint, a még ma is.
2023. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

7


"A nők se sokkal különbek, egyre több a kattant köztük is, egálban lesznek, mert generációról generációra egyre debilebbek születnek sajnos. Ebben az egyben igaza van a 7-esnek, nincs emberismeretük, se önismeretük, önbecsülésük..."


Egyetértettem veled és le is lettem pontozva a #14-es válaszom alapján, úgyhogy ne írd,hogy csak az inceleket pontozzák le. Olyanokat is akiket incelnek hisznek, vagy hát eltérő a véleményük.

Más is le lett rajtam kívül. Nézd meg a #26-os válaszod zöldben virít. Miről beszélsz de komolyan? Téged a pontozás izgat? Én nem egyszer leírtam már, hogy kettős mérce folyik, mint a csapból a víz általában ezen az oldalon. Viszont a kérdező különbséget tett a rendes és nem rendes emberek között nemeket nem nézve, direkt oda írta. És ha te normális vagy nem kéne felkapni a vizet azért, hogy érdeklődik miért léteznek olyan férfiak. Ennyire "helyes" férfi vagy, vagy kisebbségi komplexusod van? 🤨

2023. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeretem az ilyen általánosító kérdéseket sem akkor ha nőkről sem akkor ha férfiakról van szó.

Egyébként, az ilyen irányú viselkedéseknek nem sok köze van az edukáltsághoz, a műveltséghez, az egzisztenciahoz, és az intelligenciához sem.

Sokkal több köze van a szocializációhoz, és az EQ-hoz.

2023. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerencsére sok férfi nem ilyen. Sajnálom, hogy ilyeneket fogtál ki, de ne keseredj el, lehet találni normálisakat is.
febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!