Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél mennyi idő volt amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mennyi idő volt amíg normalizálódott a szexuális élete a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én vagyok a pár férfi tagja (35). Van két kicsi gyermekünk, (4,5 és 1,5 évesek). Mióta megszülettek a szexuális életünk eléggé megritkult. (2-3 havonta egyszer jön össze)


Fontos kiemelni, hogy sem részemről sem párom részéről nincs elutasítás a szexel kapcsolatban, ha összejön, mindketten élvezzük és nem "maszatolás" van, hanem 40-50 perces "minőségi" szex, változatos pózokkal, töbszörös orgazmussal (párom részéről), szóval ezzel nincs gond.


Viszont a gyerek/munka/hazimunka trió miatt sokszor ha idő lenne is rá, a "hangulat" nem jön.


Főleg télen nehéz, amikor a gyerekek lényegében majdnem mindig betegek. ha épp nem azok, akkor azt füleljük egész este, hogy mikor jön a köhögés, hányás...


Sokszor jobb csak levágódni a kanapéra és nézni valami sorit, vagy csak nyomkodni a telót csöndben :) (végre csend van az egész napos visítás után :D)


Szóval az lenne a kérdésem, kinek mikor javult ez a helyzet?



2023. okt. 28. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát sok praktika van arra ,hogy le passzoljuk őket. Pl nagyszülőnek 1-2 napra hétvégén nyilván itt már nagyobbak voltak a gyerekek. Vagy a nyári / szünetekben lévő pár napos táborok vagy akkor amikor elmennek osztály kirándulásra.

Nyilván ez az elején nehéz de amikor suliba kezdenek járni hidd el egyre több időt tudtok össze koldulni magatoknak ezekből. És mire megszokod, hogy ott vannak elköltöznek kollégiumba vagy már másik városba a tanulás miatt. És azon kapod magadat, hogy havonta kétszer látod őket :). Én utólag azt mondom ti használjátok még ki ezt a lehetőséget,mert utána rengeteg időtök lesz még egymásra.

Ez az állandó beteges időszak is hamar el fog tűnni.

A legjobb az egészeb ha ezen nem hasaltok el nagyon jó pár vagytok.

2023. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is két gyerek van. Én azt tapasztaltam mindkettőnél, hogy amikor elkezdtek oviba járni, onnantól javult a helyzet. A feleségemnek onnantól kezdve több ideje jutott magára, nem csak a gyerekvisítást kellett hallgatnia egész nap, hanem felnőtt emberekkel is újra több időt tudott tölteni. Ezek pedig új ingerekkel is jártak, ami szép lassan visszahozta a nőt is az életünkbe, nem csak az anyát.

Mióta pedig újra dolgozik, kifejezetten jó a szexuális életünk. Igaz, hogy ritkább, mint a gyerekek előtt volt (átlag heti 2-3), de tartalmasabb. Most már tudja, hogy mi a jó neki is, mit szeretne és nem is fél kimutatni ezt. Igazi MILF lett.

Nyugi! Nincs veletek semmi baj, csak ez most egy ilyen időszak!

2023. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 5-6 év.

Ahogy valaki írta, oviba kerülés után, és akkor sem varázsütésre aznap, hanem ez egy hosszabb folyamat, fokozatosan jött vissza.

Per pillanat már eléggé visszaállt a rendszerem, talán még nagyobb is lett a libidóm, mint valaha. Néha nem is értem magam ez hogy történhetett.

40N

2023. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bitorló37 ***** válasza:
11%
Szerintem meg inkább a gyerekekkel kellene foglalkozni, ők nem valamilyen járulékos tényezők, hogy bármi miatt is, mint pl. a szex háttérbe kellene szorítani őket. Eszembe nem jutna a szex miatt lepasszolni a nagymamának vagy bárkinek a gyermekemet. Örülök, hogy van. Más ezért ölne. Pár év és felnőttek lesznek. Ők ugyan így le fognak titeket passzolni, ha programjuk van, ha öregek lesznek. Mert ezt látták. A szex, nem ár egy ilyenért Még csak nem is alkuképes.
2023. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bitorló37 ***** válasza:
lesznek helyett lesztek
2023. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gyerekünk van. Nagyjából 1,5 éves korában rázódtunk helyre, az első év az nagyjából a nullával volt egyenlő, túléltünk. Utána fokozatosan tért vissza a "mindennapjainkba", ha vágy van, akkor azért megtaláljuk az együttlétek helyét és idejét.

1,5 éves kora óta dolgozom is, szerintem az is nagyon sokat tett hozzá mentálisan az önbizalmamhoz, testképemhez, kedvemhez (nőként).

2023. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz jobb, ha a vágy erősebb lesz, mint a lustaság. Ha kívánod a feleségedet, kezdeményezz szexet. Ha ő kíván meg téged, kezdeményezzen ő. Nem olyan bonyolult ez.

Igen, fáradtak vagytok, igen, élvezitek a csendet. De újra szokássá kell tennina szexet, az meg máshogy nem megy, csak ha csináljátok.

2023. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Én nem értem miért kell a gyerekekre fogni, hogy nincs szex. Amikor nem léteztek napról napra szexeltettek vagy mi? Ugye, hogy nem esett jól, fáradtak voltatok, akár betegség, táv közrejátszott? Aki akar szexelni az szexel még 3 gyerek mellett is. Nem kell lepaszolni se őket, este nekifognak és kész. Csakhát nagyobb a lustaság. Az az okozója, hogy kevesebb a szex. Semmi más.

(Kivétel szülés utáni depresszió, hormonális elváltozások, testi elváltozások.)

2023. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Jaj na azok akik azt mondják nem kell lepasszolni a gyereket..ng ekkora baromságot. Mindenki megteszi, ne mond nekem hogy te egész héten 0-24ben bírod a sikítást? Na így lehetsz szülés utáni depressziós azt garantálom. Nem meg kell fulladni a gyerek nevelésbe minden szülőnek ugyan úgy kijárna heti egy két pihenő csak valaki megteheti valaki nem. Ezt a tényt kár is tagadni szülőként. Nem véletlenül megy szét annyi házasság még az elején, meg romlik el az egész szexuális élet...
2023. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Én nem passzolnám le. Ha az a gyerek sikít állandóan akkor valami baja van. És nem igaz hogy esténként nem lehet összebújni. Nyugodtan passzolja le aki csak akarja, nem ítélem el őket félreértés ne essék. De hiába passzolják le ha nem segít rajtuk se a közös randi, se a romantika, mert normálisan még beszélgetni se tudnak pl. Vagy elmúltak az érzések. Akin segít a kettesben töltött idő legyenek boldogak. De ott már probléma van ha 2-3 havonta szexelnek. Csak nem tud róla az egyik fél. Lehet az köztük valami gáz, betegség, belefáradás az egészbe és hasonlók.

(Érdekes én nekem összejött hetente egyszer-kétszer simán. Pedig felkelt sokszor, pedig fáradtak voltunk.)

2023. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!