Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél mennyi idő volt amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mennyi idő volt amíg normalizálódott a szexuális élete a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én vagyok a pár férfi tagja (35). Van két kicsi gyermekünk, (4,5 és 1,5 évesek). Mióta megszülettek a szexuális életünk eléggé megritkult. (2-3 havonta egyszer jön össze)


Fontos kiemelni, hogy sem részemről sem párom részéről nincs elutasítás a szexel kapcsolatban, ha összejön, mindketten élvezzük és nem "maszatolás" van, hanem 40-50 perces "minőségi" szex, változatos pózokkal, töbszörös orgazmussal (párom részéről), szóval ezzel nincs gond.


Viszont a gyerek/munka/hazimunka trió miatt sokszor ha idő lenne is rá, a "hangulat" nem jön.


Főleg télen nehéz, amikor a gyerekek lényegében majdnem mindig betegek. ha épp nem azok, akkor azt füleljük egész este, hogy mikor jön a köhögés, hányás...


Sokszor jobb csak levágódni a kanapéra és nézni valami sorit, vagy csak nyomkodni a telót csöndben :) (végre csend van az egész napos visítás után :D)


Szóval az lenne a kérdésem, kinek mikor javult ez a helyzet?



2023. okt. 28. 00:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8 éve vagyunk együtt, idáig működött, gyerekek mellett is ha épp aludtak, az utóbbi 2-3 hónapban lett szar, én nem megyek el, nem tudok, rövid de tényleg rövid az együttlét így már bár kívánnám de azzal a tudattal hogy rövid lesz megint már kedvem sincs elkezdeni. Ezen hogy lehet változtatni nem tudom, nekem nem jó. Szóvá tettem és még neki esett rosszul...

36N párom meg 45F

2023. nov. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!