Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem bánik jól velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem bánik jól velem. Nem tudom mit tegyek. Pocsékul vagyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 16:11
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
52%
Nyilvánvalóan te nem választ akarsz, hanem csak panaszkodni jössz, kiadni a gőzt, hogy aztán újabb etapokat lehúzz a barom pasid mellett. Csak az a baj, hogy ettől semmi nem lesz jobb. Kicsit megnyigszik a lelked, hogy panaszkodhatsz egyet, de ugyanúgy nem lesz jobb a kapcsolatod sem most, sem a jövőben. Igen, a megoldás az, hogy akivel nem csak, hogy nem működik a kapcsolatosdi, de mellette még erőszakos is, attól le kell lépni. Csak ugye neked ez nem opció. Pedig nincs harmadik választás, vagy marad minden ugyanígy, vagy lapátra teszed, és keresel valami értelmes férfit.
2023. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
52%
Van még kérdésed vagy valami hozzáfűzni valód kérdező? Nincs, akkor zárjuk le a dolgot! Helló!
2023. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Mit bunkozol kedves 32-es?
2023. nov. 8. 19:11
 34/51 A kérdező kommentje:
Egy hozzászolasod sem volt. Mi ez a felhaborodas?
2023. nov. 8. 19:19
 35/51 A kérdező kommentje:
Hát sok segítséget nem adtatok
2023. nov. 8. 20:14
 36/51 anonim ***** válasza:

De adtunk! Hagyd ott. Beszéltél vele ugyan olyan fsz maradt, mint volt. Ha te nem érted valaki miért hagyná ott, akkor kár a szóért.

Azér írtam hogy nem fáj eléggé, mer nem hagyod ott és hagyod hogy így bánjon veled.

2023. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Ha nem boldog valaki a kapcsolatában, akkor szakítani kell. (Lehet valaki boldogtalan, de kapcsolatában boldog, pl a kapcsolat jó, csak mondjuk elvesztette egy családtagját így szomorú, gyászol, depressziós is akár, viszont a kapcsolatában boldog)


Igen, az itt felsoroltak bőven elég okok a szakításra.


Mi az, ami miatt vele vagy? Mi akadályoz a szakításban, azon kívül, hogy maga a szakítás sosem jó élmény, bármi is az oka, és bárki is a kezdeményező fél.


Azt javaslom, gyűjtsd össze a megfelelő lelkierőt, szedd össze magad, és szakíts vele.

2023. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan veled mentális gondok vannak, hogy ha nem vagy képes felismerni egy bántalmazó kapcsolatot és még kapálózik is, hogy megmaradjon neki
2023. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Boldog vagy most vele?
2023. nov. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Szereted megaláztatni magad, ezt hívom szubmisszívnak. Szófogadó, szolgalelkű alázatos nő. Felismertem az ilyen nőket mivel én domináns Férfi vagyok és tudom hogy te szubmisszív nő vagy. Párod meg egy idegbeteg, semmibe nem vesz téged. Nem jó neked ez az élet csak változtatni nem tudsz, mert azért legbelül izgat téged ez a dolog. Elfogadnád hogy ilyen ha szeretné is. Hagyd el, találsz mást!
2023. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!