Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek mellett ugye nem irreális elvárás hogy egy férjnek is segítenie kéne a házimunkában? Nálatok hogy van a felosztás?

Figyelt kérdés
Eddig 95%ban én csináltam a dolgokat. (Igen eddig is hülye voltam hogy hagytam magam és mindent bevállaltam) viszont a 3. gyerek még csak 6 hónapos, és természetesen kevesebb idő jut mindenre, és van hogy nem tudok azonnal pakolni a gyerekek után. Én tudom hogy ez egy ilyen időszak, nem csinálok belőle bajt ha 2 órahosszáig ott az ebéd maradéka az asztalon, amig közben altatas stb zajlik. Viszont a férjem rend szerint elkezdte mondogatni és beszólogatni ha valami nincs azonnal úgy rendben ahogy ő szeretné. ÉS! ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap. Szóval megkérdezem a GYIK népet, ugye az lenne a normális ha megosztjuk az itthoni feladatokat, főleg ha egy csecsemő is van a családban? (+ 2 gyerek) és mit lehetni tenni egy ilyen pöcs férjjel?
2023. jan. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
92%
Elkezdhet akkor mosni, főzni magára. Nekem maximum a gyerekekről kell gondoskodjak, de nem egy felnőtt mamlaszról aki életképtelen. Vagy el is kotródhat ennyi erővel mert csak a nyűg van vele. Én ezt nem tűrném.
2023. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%

"ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap."

Aha, gondolom napi 8 órát... te meg "szolgálatban vagy" minden nap 24-et egy baba, két nagyobb gyerek és a háztartás mellett. Szimplán szopat, ha azt próbálja beadni, hogy ez egál.

2023. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%
Az egésznap dolgozó férjnek letörik a keze, ha valamit elpakol az asztalról? :D Élettelen szaralak a leírtak alapján, aki minden felelősség és teher alól annyival húzza ki magát, hogy munkába jár.
2023. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem nem. Én 10-szeresét keresem annak amit a feleségem, tehát én fizetem a dolgokat, szóval én házamban van, én vizemet fürdi, én villanyommal nézi a TV-t, meg sorolhatnám mi mindennel tartom el, és cserébe, hogy a házimunkát elvégezze, nem nagy elvárás. Nálunk is volt ebből probléma, hogy sok lett a kölök, sok lett a munka. Nálunk ilyen kis szokások segítettek, mint pl.: evés után mindent egyből a mosogatógépbe, vagy hogy csak az asztalnál eszünk.


Azért véssétek észbe, hogy a legtöbbször a férfi keresi meg a pénzt, hogy elélj és tart el...

2023. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
95%
"én vizemet fürdi, én villanyommal nézi a TV-t" Tudjuk, de nulla keresetnek a 10x-ese az még mindig nulla :( Valljuk be egy átlag keresetből az ember nem ilyen példákat hozna fel. :D
2023. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
11%

Komolyan!


Ez valami új trollkodás itt? Csak azért, mert minden nap van 2-3 "Férjhez mentem, szültem, a pasim meg tojik ránk, miközben melózok." kérdés.


Amúgy meg:


FÉRFIKÉNT írom, ŐSZINTÉN!!!


Ti nők, mikor fogjátok már fel/tanuljátok meg/hiszitek el, hogy 10000 férfiből 1, azaz EGY akar csak gyereket??? A többi SOHA A BÜDÖS ÉLETBE SEM!!!


És van egy másik rossz hírem! Az az 1, amelyik akar, az NEM a te pasid!!!


De nektek hazudni kell, meg gyűrű, meg gyereket csinálni, mert másképp elhajtotok, leléptek.


A magamfajta, őszinte pasikat leköpitek, amikor gyűrűvel a kezemen megyek oda ismerkedni.


Vagy amikor a randik alatt elmondom, hogy maximum szeretőm lehetsz, de ennyi, na akkor is küldenek anyámba.

2023. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%

Negyesnek nincs felesege.

Ismerosnel tenyleg az volt a helyzet, hogy apa 10-szereset kereste az anyanak, de ott EGY darab gyereket neveltek fel, nem harom mellett kellett helytallnia az anyanak, az apuka viszont tenyleg semmit nem csinalt, mar ami a hazimunkat illeti. Mondjuk nem is hallottam bszogatni egyszer sem a feleseget, valojaban a feleseg volt a fonok, az apa meg tenyleg ugy viselkedett, mint egy masodik gyerek, aki csinalta amit anyuka mond😄

3 gyerek mellett viszont nem kifogas, hogy de o dolgozik, mikor te sokkal tobbet csinalsz. Ha mar nem bir maga utan elpakolni meg felnottkent viselkedni, legalabb kussoljon, az o gyerekei miatt is van rumli.

2023. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
96%

mi az,hogy "segítenie"??? Ő is ott lakik. Ha már kib.ass.za a szemét a kupi, akkor csináljon is valamit vele.

Magam számára lennék égő, ha ennyire tahó lennék.

30F

2023. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem irreális. Nálunk két gyerek van, de őszintén szólva eszembe se jutott még, hogy egyedül csináljak mindent, mert a párom dolgozik, én meg nem.

Közölném vele, hogy ha nem tesz meg annyit se, hogy elmosogasson, akkor ne is legyenek elvárásai, hogy mi mennyi idő alatt készüljön el. De az egyes tanácsa is tökéletes.

2023. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
6%

Állj!


Tehát te nem is jársz dolgozni? Ő keresi a pénzt, ami nélkül a gyerekek az intézetben, te meg a híd alatt lennél!


Cserébe akkora gond a moslék előállítása, meg a felporszívózás?


Ja, és csak kérdem, erőszakkal vett rá, hogy szülj 3X???

2023. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!