Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos az anyagiak ilyen módon való felosztása így, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk együtt a párommal,25 hetes terhes vagyok az első babánkkal.Sajnos már a 2. hónapban el kellett jönnöm táppénzre,így alig van bevételem.

Úgy néznek ki a kiadásaink,hogy ő fizeti a rezsit+jelképes albérleti díjat(rokon lakása), én pedig az egész táppénzemet ételre,tisztîtószerre stb.. adom be.A hónap végére természetesen mínuszosan jövök ki(tankolás,pár babaruha,sütizés),amit a tartalékaimból fedezek.Szerintetek ez így igazságos? El vagyok keseredve,hogy nem akar velem közösködni.Ő sokat tesz félre,én pedig 2x is meggondolom azt a heti 1 sütit,pedig a születendő babánk egészsége miatt vagyok itthon...


2019. febr. 20. 22:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Arra a kapcsolatra ahol gyerekvallalasnal meg feljon az "osztozkodas", na oda pont semmi ertelme nem volt gyereket vallalni. Ti kb. lakotarsak vagytok, nem partnerek, nem alkottok kozosseget.
2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem jársz dolgozni, akkor miért kell tankolgatnod?

Tényleg szükség van az autóra?

Neki mennyi bevétele van, és mennyit tud félretenni?

2019. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Te másfél év után házasság és közös kassza nélkül szülsz? tapstapstaps. Majd ne csodálkozz ha a gyereknek is mindent neked kell megvenni,mert ő nem fogja az ő pénzét rákölteni. Nagyon boldog leszel mikor az utolsó ezer forintodból fogsz bébiételt meg pelenkát venni a "közös" gyereknek,ő meg teszi el amije megmarad.
2019. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Egytemre járok (levelezős),így hetente 1-2 alkalommal muszáj levezetnem 1-2 órát :/ ezért muszáj a kocsi.
2019. febr. 20. 23:08
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom még házasság sincs, mert akkor van csak értelme a külön kasszának. Nem véletlenül szokták manapság azt mondani, ha jön a baba lesz házasság, mert onnantól minden megkeresett forintnak közösnek kellene lennie.
2019. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nem másfél éve ismerjük egymást,azóta élünk együtt...

Már miért kéne házasságban élni gyerekvállaláshoz? Nem mindenki szeretne házasodni.

De ezek szerint valóban sántít ez az egész,nem csak én érzem így.

2019. febr. 20. 23:11
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Mucika ugye tudod hogy a leendő apuci meglehetősen fillérbaxó? Az én férjemnek eszébe sem jut velem kifizettetni a tankolást ha engem is visz mondjuk,vagy elviszem a kocsit. Más kérdés hogy visszatöltöm,de sose kéri. Az az első babánk valszeg az utolsó is egyben,és nem a tiétek hanem a tiéd. Ez a fazon lesheted mennyit fog segíteni anyagilag és egyébként. A ruhákat is te veszed rá.Véletlen se mondaná hogy menjetek el együtt ruhákat nézni neki.
2019. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Totálisan elkeserítő.
2019. febr. 20. 23:14
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Azért kell a házasság mert így ha apuci beleéli magát a vagyongyarapításba és esetleg zavarja a sírás akkor összepakol és úgy költözik el hogy vissza se integet az ajtóból.Bár neki így határozottan kényelmesebb lelépni ha unja a családosdit mintha válni kéne.Arról nem is beszélve hogy mi lenne,ha annak a rokonnak valamiért kéne vissza a lakás..mentek az utcára gyerekestül?
2019. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

Most már csak költői a kérdés, de minek akarsz ennek az alaknak szülni?

Nagy hiba volt teherbe esned.

2019. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!