Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkileg összetört, gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg összetört, gyenge barátnőt érdemes kimenteni a helyzetéből?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Igazából minden megfelelő köztünk. A gond röviden tömören az hogy a családjának nem felelek meg (az előző két párja sem felelt meg), illetve van egy kislánya akit velük/náluk nevel, ezáltal rájuk van szorulva. Az apuka miatt is eszi az ideget állandóan. Lelkileg instabil, össze van törve. Ahogy a szülei is. Viszont én ennyi idő alatt úgy ismertem meg hogy nagyon jó ember és nem tehet róla hogy kicsúszott alóla a talaj. A szülei alapból ilyenek, az exes témája pedig csak rontott a helyzeten. Anyagilag nincs gondjuk (nem ezért akarom őt félreértés ne essék),csak azért mondtam mert nem is engedné hogy magamhoz költöztessem mert most ez is szóbajött. Nem bír már és nem is nagyon akar velem kapcsolatosan szembeszállni a szüleivel a gyermeke érdekei miatt. Viszont én nagyon szeretem őt, érzem hogy ő is engem.. lesz ebből kiút valaha?
nov. 19. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10, idéznék a kérdés kifejtéséből:

"anyagilag nincs gondjuk"

nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lépj le.

Pasi akinek gyereke van plusz a família utal EGYENLŐ:örök mellőzötség,a családon belüli örökös utálat.A mindenért te vagy a hibás

Hiányzik ez neked részükről egy betolakodó vagy!!!

nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar vagy nem tud a szüleitől külön élni akkor ennek a kapcsokatnak itt van vége.
nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már abból kiindulva hogy gyereke van plusz jön a tartásdíj mégis a szüleire van utalva mindent leír róla.

Soha még egy hangos nemet sem fog mondani mert neki így kényelmes.

Itt valaki írja ezért hagyta ott a párja.Nem jár messze az igazságtól sem önmagáért sem a párjá ért soha nem tud és nem akar kiállni.Egy elkényeztetett szülők kislánya.Neki nem kell senki komoly.

nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#11 A szülőknek, vagy a kérdező párjának teljesen egyedül? Mert nagyon nem mindegy...
nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!