Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem üvöltözik,toporzékol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem üvöltözik,toporzékol egyre többet érdemes segíteni vagy ez így nem mehet tovább?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben van a férjem:szülők betegek, munkája is nagyon stresszes, tudom ,hogy nehéz hónapok vannak mögötte.

Igyekszem támogatni, sok minden elengedek a fülem mellett, de egyre többet veszekszünk apróságokon.

Rendszeresen üvöltözik, csapkodja az asztalt, toporzékol , egyszerűen ma már rá sem ismertem...Próbálok megértő társ lenni, de olyan helyzetekben is ,amikor úgy gondolom nekem van igazam, mindig nekem kell odamenni ,, bocsánatot kérni,, kiengesztelni stb..Kicsit nekem már sok ,hogy felnőtt 40 éves férfi toporzékol stb

Mi erre a megoldás?Szeretnék neki segíteni,de néha már nőként megalázó, ahogy velem viselkedik.



dec. 1. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Hát én lehet, hogy otthagynám. Sőt, biztosan. Velem senki se viselkedjen így.


Ha gondolod először csak menj el egy hétre egy barátnődhöz vagy ilyesmi. Nézd meg, hogy milyen érzés. Aztán menj vissza pár napra, hogy utána hogy viselkedik. Valószínűleg semmi változás sem lesz.

dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Pszichológus, sport, dühkezelési csoport, kommunikációs tréning, esetleg orvosi kivizsgálás h hormonális problémái vannak e.....

Persze csak ha ő akarja, nem neked kell tenned, na meg az ő viselkedésén csak ő tud változtatni. Ha akar. Ha nem, akkor nem lesz változás.

dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Elsőnek is le kell vele ülni komolyan beszélgetni.

Te megérted , hogy mennyire szar ez a helyzet és próbálsz segíteni de a feléd tanúsított viselkedés nagyon nem okés. És szeretednéd ha ez változna, mert nem ellene vagy.

Ha továbbra sem változik , komoly döntést kell hozni.

Mióta vagytok együtt?

dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Javasoltam neki, hogy a dühkezelésével forduljon szakemberhez, mert ez neki sem jó, de persze én voltam a hülye , aki ilyet kitalál.

Ma már csapkodta a klaviatúrát, szétszakított egy újságot, és közben a lábával toporzékolt.Nekem ez valahogy annyira kiábrándító volt, hogy magam is meg vagyok lepedődve mennyire megviselt..

dec. 1. 23:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szabni a határokat és ahhoz tartani magad. Senkinek nincs joga üvöltözni veled, azért mert nehéz az élete. Ha képtelen egyedül kezelni az érzéseit, menjen pszichológushoz, avagy nem való neki kapcsolat.
dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

11 éve vagyunk együtt,ezek a problémák úgy másfél éve kezdődtek:magasabb beosztást kapott, de úgy látom nehéz neki,hogy emberekkel kell konfliktust vállalni, irányítani.

Egy közeli barát elhunyt,szülők betegek, nincsenek jó állapotban.

Tudom, hogy nagyon nehéz időszak van mögötte, de úgy érzem mindig , mindenben támogattam. Beszélgetni erről nem tudunk, hárít. De ilyen vita után nem szól hozzám fél napig,egy napig, aztán én fordulok hozzá, mert valahol megsajnálom és lelkiismeret furdalásom lesz ,hogy valami hülyeségek vitatkozunk..De ez a viselkedés nekem már annyira férfiatlan, kissé megalázó, hogy nem tudom mit tehetnék

dec. 1. 23:19
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Jót mond az 1-es.
dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ki pl. a mai dühkitörését?
dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,hogy hazaérünk és elmegyünk együtt bevásárolni.Kicsit előttem ért haza és elkezdett főzni, ami tök jó,csak nem így volt megbeszélve. Ezt jeleztem neki, de ugyanabban a mondatban már hozzátettem,hogy jó lesz holnap is a vásárlás..De erre már kiakadt,hogy nem értékelem eléggé ,hogy ő a kedvemben akart járni stb.Erről szó nem volt, értékeltem,csupán hazaérve megkérdeztem, hogy nem a vásárlás volt megbeszélve..És ilyen apróságokon akad ki ennyire
dec. 1. 23:48
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezt külső segítség nélkül nem fogja tudni megoldani.

Én biztos, hogy ultimátumot adnék, hogy ha nem kér segítséget, akkor nem muszáj együtt lennünk.

dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!