Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélte hogy ő gyereket szeretne, de a párja nincs jól lelkileg így vár, mert ő így nem akar. Több éve egyutt vannak.A srác tesz lépéseket a javulásért.


Viszont a lány már szabályosan testi tüneteket produkál. Azt mondja tudatosan tartja magát távol a barátjától ( nem mennek sehova ) és úgy élnek mint két lakótárs.

Normális hogy ezt teszi a barátnőm higy tudatosan ellöki q srácot?


Mesélte hogy a szakember azt mondta h ne a gyerektől tegye függővé h boldog e,


dec. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az egészet.

A fiú nincs jól lelkileg, de a lány produkál testi tüneteket. Miért, akkor ő talán jól van????

Másrészt, ha a fiú nincs jól lelkileg, a barátnője meg szexuálisan elutasítja ill. közös programokra se megy vele, mit képzel, ettől majd javulni fog a fiú állapota?

Bármilyen ok miatt nincs jól valaki lelkileg, az, ahogyan ez a lány viselkedik, csak mélyebbre fogja taszítani.

Azt se értem, hogy a szakember az utolsó mondatot kinek mondta, a lánynak vagy a fiúnak?


Nekem ebből az jött le, hogy mindketten nagyon zűrösek lelkileg-idegileg. Az ilyenek tényleg inkább ne vállaljanak gyereket.

dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy így teszed fel a kérdést,még nagyon is rád ismerni. A barátnőd már rég depressziós, te is csak nyüszögsz, és naponta több kérdésben itt agonizálsz.

Szakíts már végre!

dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... miér ttartja magától távol a srácot?

Vajon jót tesz a srácnak, hogy nincs normális párkapcsolata? Kétlem, hogy segítené azt, hogy a kapcoslatukban eljöjjön az a pont, hogy azt érzik itt a biztos idő.

dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben semmi nem normális.

Az, hogy ahelyett, hogy a fennálló problémákat megoldanák, ahelyett inkább eltávolodnak egymástól, az eleve nem normális.

Az, hogy valami (micsoda is??) már testi tüneteket okoz, az a legkisebb mértékben sem normális.

Az, hogy a srácot, amiért nincs a csúcson, még bünteti is a barátnő, az végképp nincs rendben.

Igazából itt semmi sincs rendben, és semmi nem hasonlít arra, ami egy párkapcsolatra jellemző. Gyakorlatilag minden az ellenkező módon működik, mint ahogyan kellene. Itt a legjobb lenne, ha ennek vége lenne, sőt, a srác helyében én már szakítottam volna.

Mindenkinek lehetnek rosszabb időszakai. De pont azért vagyunk társak, hogy egymás mellett álljunk, akkor is, ha baj van. Ha ő beteg, rosszul van, akkor nem az a megoldás, hogy eldobom, mint egy botot, aztán "na, majd ha jól leszel, akkor folytathatjuk". Pont az lenne a cél, hogy mihamarabb rendeződjön minden, de a kérdésben szereplő hölgyike meg ennek pont az ellenkezőjét akarja elérni. És tényleg, olyannal, akinek csak akkor vagyok jó, ha minden tökéletes, egyébként meg eldob, mint egy botot, nem tudnék együtt lenni akkor sem, ha ismét minden jó lenne. Mert tudnám, hogy ő nem megbízható, nem lehet rá társként számítani.

dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván már hamarabb iá lehetett volna a srácnak segítséget kérni, de megtette.


Ő azt mondta hogy a srác mondta már hogy menjenek el vhova hogy közös idő által javuljanak. Igyekszik támogatni,segíteni barátnőmet.


A barátnőm azért tolja el a srácot mert ő többet akar mint ami jelenleg van és így könnyebb neki. Amolyan várakozó állásban van.

dec. 4. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát többet akar, ezért ellöki. Fcking logic.
dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Najólvan, de ezzel az eltolássla lényegében tönkreteszi a kapcsolatot.

Érted, a srác jelzi is, hogy együtt töltött időre lenne szüksége, erre a csaj kb kivonul a kapcsolatból?

Nemtom barátnőd tudja-e, de a gyerek nem abból lesz, ha eltávolodnak egymástól:D Mondjuk ha ennyire éretten gondolkodik, lehet jobb is, ha még inkább hanyagolja a gyerek dolgot...


Szóval ez alapján én azt mondom, hogy a srác elkezdett fejlődni, a csaj meg épp kihátrál a kapcsolatból. Gyakorlatilag garantálja, hogy ebből nemhogy gyerek, de ha így folytatja kapcsolat sem lesz.

dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!