Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párotok a volt felesége társaságában szeretne a két közös gyermekükkel négyesben programokra menni (közös ebéd,szabadidős tevékenységek, esetleg nyaralás, de főként egynapos programokra gondolok)?

Figyelt kérdés

Megfogalmazása szerint a gyerekek

(12 és 16 évesek) érdekében tenné.

Nem értem, miért ragaszkodik az exfelesége társaságához, amikor lenne módja a gyerekekkel hármasban is időt tölteni és a gyerekek már elég nagyok.

Köszönöm szépen, ha megosztjátok velem véleményeteket, tapasztalataitokat!



dec. 7. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Itt nem az a lenyeg, hogy azt higyjek ujra osszejonnek. Hanem hogy lassak, hogy a gyerekek szamithatnak rajuk kulon is, de mint apa+anya is. Kozosen, hisz ok a szuleik. Jobb esetben ott lesznek a gyerekeik ballagasan, szalagavatojan, eskuvojen, unoka szuletesnel, kozos anyagi dolgaik is lehetnek ebbol kifolyolag stb

ez csak azt mutatja, hogy apa es anya kulon, de ertetek tudunk kompromisszumot kotni. Nem vagyunk egy par, de attol meg a szuleitek vagyunk. Ha az uj párok tenyleg komolyak lesznek, ugyanugy reszt vesznek ezekben a dolgokban (persze ha vevok ra). Lehet lesznek feltestverek, ami jobban osszekoti a ket csaladot.

12 es 16 evesek, hidd el ez pont az a kor, amikor magukba fordulnak a gyerekek, erre ratesz egy lapattal a valas is.

Meg kell tartani a ket lepes tavolsagot a szuloknek egymastol, hogy tiszteletben tartsak az uj párjukat. De nem kell idegenkent viselkedni. Nem szűnnek meg 2 gyerek szülőjének lenni.

dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez nem tetszene, az biztos. Nyilván neked sem, különben nem írtad volna ki a kérdést. Ezek a gyerekek elég nagyok, hogy az anyjuk nélkül lehessen találkozni velük. A nyaralás meg végképp mindennek a teteje. Ilyen pasival nem érdemes komolyan tervezni. Ha fiatal, gyerektelen nő vagy, jobb, ha más után nézel. Voltam hasonló helyzetben, utáltam.
dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
#12 vagyok. Egyik barátunk csinálta ezt rendszeresen. Emiatt nem volt komoly kapcsolata, egy idő után minden nőnek elege lett ebből, és otthagyta. Mondjanak bármit, ez nem elfogadható.
dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt ma olvastam egy FB posztban is.... Ott nem volt elég válasz?
dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!