Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogtalan elvárás egy nőtől?

Figyelt kérdés
5-10 komolyabb randi után, ahol a férfi komolyan udvarol a nőnek, és a nő ezt szívesen veszi. Olyan nagy elváras, hogy a nő is adjon legalább egy csokit, vagy valamit. Tényleg olyan nagy dolog amit elvárok?

dec. 12. 09:15
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem nagy elvárás, illem része.
dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
81%
Basszus, nem tudod az ujjaidon megszamolni, hogy hany randin voltal? A no tudott rola, hogy randiztok? Jo komoly randik lehettek. Szerintem te teljesen felreerted a helyzetet.
dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
2. Ez nem egy konkrét szitú. Csak leírtam hogy mi az elvárásom ezzel kapcsolatban. Ugye egy kapcsolat normálisan olyan, hogy mindkét fél szereti a másikat, és ezt ki is mutatja. Érdekelne hogy mi az a pont, ahol ez a bizonyos kimutatás a nőtől is elvárható? Szerintem kb ez lenne az. De írja le mindenki nyugodtan hogy hogy gondolja.
dec. 12. 09:23
 4/55 anonim ***** válasza:
73%

"Érdekelne hogy mi az a pont, ahol ez a bizonyos kimutatás a nőtől is elvárható?"


Én szerintem normál esetben mindkét nemnél az elejétől kezdve "Adok-kapok".

Ha csak az egyik fél ad mindig az egyoldalú úgy.

dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan egy külön kérdést kellett erről kiirni megint?

Tegnap te voltál aki rugozott azon hogy a férfinak kell udvarolni. Ott leirtad ugyanezt

Ha egy nő nem viszonozza az erzeseid es nem ad bele semmit a kapcsolatba HAGYD OTT

de ne sírj már itt minden nap. Ez az oldal nem arra való

dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem 5-10 komolyabb randi után már nyugodtan beszélhetünk kapcsolatról, és így a kapcsolat szabályai érvényesek. Már talán ismerem a másikat annyira, hogy tudjam mire vágyik (pl néha csokira). De ez ugye függ a nő személyiségétől is, én pl nem vagyok olyan "csak úgy" ajándékozós típus, de ha van valami alkalom, akkor kb minden pénzem IS ráköltöm a másikra. Cserébe nem várom el én sem azt, hogy random pillanatokban beállítson egy csokor virággal, mert mégis mit kezdjek vele. Jól esik, cuki, aztán bűntudatom van, ha az elszáradt kórót kidobom, mert mégse rohasszuk már a nappaliban. De ha pl a pasi olyan, hogy viszonylag gyakran hoz nekem valami apróságot, pl csokit, aminek tudja, hogy örülök, akkor én is gondolok rá néha, és igenis meglepem valamivel, mert összerakom fejben, hogy ez neki fontos lehet. Nem biztos viszont, hogy pont ugyanazt kapja vissza, ha pl én havi 3x kapok egy tábla csokit, akkor ő lehet, észre sem veszi, hogy már megint a kedvenc ebédjét főztem vagy direkt olyan programot szerveztem, amit én utálok de csak az ő kedvéért kitaláltam és megerőltettem magam, stb, szóval nem biztos, hogy minden ilyen jellegű figyelmesség annyira egyértelmű, de van és próbálkozom. Illetve vannak nők, akik úgy gondolják, hogy a pasiknak ez nem igénye, akár korábbi tapasztalatokból kiindulva, akár mert így tanulták, és nem mernek kísérletezni. Szerintem a kommunikáció (akár csak egy elejtett félmondat, hogy bárcsak te is kapnál néha valami meglepit)sokat tud dobni a dolgon.
dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

5. Kb minden nap látom, hogy a férfiaknak nincsenek elvárásai, csak a szép pofi, meg a szex terén. Most ha feltettem 2db kérdést ami nem ez, az meg már sok?


Meg most komolyan, a sok incel kérdés közt, nem fér el? 🤣🤣

dec. 12. 09:40
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 10. randi akkor rég tárgytalan a dolog. A páromnak szoktam ajándékot venni.
dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
32%
5-10 randi utan mar bugyi nelkul uljon a szamon, ne pedig csokikat vegyen:)
dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
9. Van aki nem úgy működik, hogy 5adik randin már szexet akar, vagy offol. A nők többsége szerintem ilyen, különben miért panaszkodnának, hogy a férfiak csak szexet akarnak tőlük?
dec. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!