Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogtalan elvárás egy nőtől?

Figyelt kérdés
5-10 komolyabb randi után, ahol a férfi komolyan udvarol a nőnek, és a nő ezt szívesen veszi. Olyan nagy elváras, hogy a nő is adjon legalább egy csokit, vagy valamit. Tényleg olyan nagy dolog amit elvárok?

dec. 12. 09:15
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam még válaszokat, bocs.

Nem csak boltban vett ajándékkal lehet kifejezni a szeretet. A barátnőm pl folyton ölelget, süt nekem, keresi azt, hogy több időnk legyen együtt. Nagyon aranyos. Nem azért csinálja, mert elvárom, hanem mert szeret. Ennek ez a lényege, nem az, hogy elvárást teljesítsen

dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

50, látod? Kevered az eseteket és az általános szociológiai "kutatást".


Azt, hgoy milyen vlaószínűséggel és ki mit reagálna, azt itt nem fogod tudni megfejteni. Még ha lehetne is minőségi kutatást végezni itt az oldalon, akkor is ez a max 50-100 felhasználó kutyaszar hozzá.


És nem tudom hogy vagy párkapcsolatok terén, de ha az a gondod, hogy nem megy a társkeresés, akkor az a nagy helyzet, hgoy ezek a kérdések egy csöppet sem fognak közelebb vinni a megoldáshoz. Egyszerűen azért, mert nem a lényeggel foglalkozik.


Szóval kutatásnak ez értékelhetetlen, egyén szintjén meg semmit nem segít.

dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy tisztázzuk: a csokis dolog a jómodor hiánya. Mondom miért. Ha valakinek randin ajándékot viszel, akkor meg akarod lepni, mert már jutott a "kapcsolat" valameddig, értsd kedvelitek egymást. Ilyenkor nem illik egy 300 forintos csokival odaállni, és nem az ára miatt, hanem mert bunkóság. Nem kell 5000-es bon-bon, de egy díszcsomagolású csokit találsz már 800 forintért és mindjárt igényesebb. Kivéve, ha Juci kereken közli, hogy a barackos Tibit szereti, mert akkor az mutatja a figyelmességedet. Viselkedni 20 felett tudni kell. Ez ugyanaz, mint első randira nem viszünk csokit, ajándékot, maximum egy szál virágot és azt is csak akkor, ha egyértelműen tudtodra adták a szimpátiát. Nem vagy kiskutya, akit meg pénzzel le tudsz nyűgözni, attól ott és akkor fuss!


Nőként azt gondolom, nem nagy elvárás, de a jucis eset ott is befigyel. Nőnek ajándékozni randin illetlen, kivéve ha ez a kifejezett igény. Programot szervezni, mert a férfit érdekli és mondjuk két jeggyel odaállítani, főzni, vinni a kedvenc sütijéből, randit szevezni nem az.

dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Én még senkinek nem vettem csokit, és semmi mást, legfeljebb meghívtam ebédre, de én sem kaptam, max. az első randin virágot, de nekem nagyon kellemetlen volt, én nem szeretem,ha az utcán nekem virágokat adnak át. Ha eljön hozzám egy ebédre, akkor hozhat virágot,meg persze mást is, hogy viszonozza az ebédet, de nem kellenek ilyen csoki ajándékok oda-vissza, ráadásul a csoki hizlal is, én nem akarok senkit sem hizlalni.
dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Neked fontosak az ajándékok, neki nem. Kár, hogy valószínűleg nem is gondol arra, hogy te is szeretnél kapni valamit. (szeretetnyelvek)
dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!