Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha nincs egy kapcsolatban már csók?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatalok vagyunk, közel 20 éve együtt, én 36 vagyok, férjem 40,de kb 3 éve egyáltalán nem csókolt meg, csak puszi búcsúzáskor, de ennyi. Szex közbe sincs csók előtte is csak ritkán volt az utóbbi években, viszont a kapcsolat elején nem volt így. Nekem hiányzik, de párom azt mondta kinott ebből...
dec. 17. 18:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Istenkém válj el! Nem tehet ki a házból, adjátok el és a te részed a tiéd lesz. Bár három gyerek mellől nem veszik el a fedelet, ő neki kell lelépnie!
dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ő nem fog lépni, nem az a típus. Azt mondta inkább elveszi a gyerekeket
dec. 17. 19:49
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem veheti el, nem az ő döntése lesz, hogy kinél maradnak a gyerekek!
dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok velük folyamatosan, így néha kiakadok és akkor veszekszem sajnos, es emiatt hibáztat, hogy egyedül nem boldogulnek velük, pedig ő 2 percet se bír velük. 1 kamasz és 2 kicsi. De emiatt mondta, hogy biztos neki ítéli a bíróság
dec. 17. 20:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem ő dönti el!
dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22eve vagyunk együtt és mindketten szeretünk csókolózni. Szerintem nem normális, hogy nem szereti a párod.
dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na a lényeg, hogy akkor vagy megszokom, hogy ilyen vagy lépek. Sajnos egyik sem egyszerű...
dec. 17. 20:10
 18/24 A kérdező kommentje:
Én mai napig szeretnék... Szép és ápolt vagyok, nincs rossz fogam, nem vagyok büdos vagy ilyesmi és mégis ilyen...
dec. 17. 20:11
 19/24 anonim ***** válasza:
Elmúlt részéről a szerelem. Hogy ez normális-e, hát...
dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Állítólag szeret, de ha tényleg nem... Érdemes maradni vagy minden kapcsolat ide jut egyszer?
dec. 17. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!