Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha nincs egy kapcsolatban már csók?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatalok vagyunk, közel 20 éve együtt, én 36 vagyok, férjem 40,de kb 3 éve egyáltalán nem csókolt meg, csak puszi búcsúzáskor, de ennyi. Szex közbe sincs csók előtte is csak ritkán volt az utóbbi években, viszont a kapcsolat elején nem volt így. Nekem hiányzik, de párom azt mondta kinott ebből...
dec. 17. 18:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20. Nem jut minden kapcsolat ide, hiszen neked 20 év után is igényed van csókra. Létezik ilyen személy a másik oldalon is! Kérdés inkább az, hogy fel szeretnéd e rúgni a házasságot egy bizonytalan új partnerért cserébe, avagy nem olyan rossz, hogy kilépj belőle.
dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Őszintén emberileg nem rossz, dolgozik, normális többnyire... Viszont... Fiatal vagyok még, így a szex se jó igazán, csak neki. Nem tudom így minőségi életet lehet e élni hosszútávon... Nyilván nem tudom mi éri meg, ezt az idő igazolja
dec. 17. 22:11
 23/24 anonim ***** válasza:
Lófact nőtt ki belőle. Ti szimplán csak elhidegültetek egymástól, már csak lakótársak vagytok, lenyomjátok a "havi kötelező" szexet és kész. Egy kapcsolat agóniája... sem te, sem a pasid nem boldog már ebben a kapcsolatban.
dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szeret, de nem szerelmes. Nálunk kb.3 év után tűnt el a csók, a szex olyan 7-8 évig tartott. A csók az ő döntéséből szűnt meg, a szex meg az enyémből. 15 éve vagyunk együtt. Szerelem részemről akkor szűnt meg, amikor a szex is. De van gyerek. Nem bohóckodunk, fel kell nevelni, senkit nem érdekel, hogy köztünk dúl-e a l'amour.
dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!