Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod kedvéért változtatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kedvéért változtatnál a körmeiden?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretem, mikor ilyen csillogós, meg dobozmás festék van egy nő körmén.

A matt, illetve élén színeket viszont kifejezetten szépnek tartom.

Ilyenben van kompromisszum egy kapcsolatban, vagy túl sokat várnék el evvel?



#köröm #műköröm #körömlakk #Változtatni magadon #Túl nagy elvárás
jan. 12. 11:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Ha megkérne, hogy neki az jobban tetszik, nekem pedig nem visszatetsző, akkor igen.

Ha olyat kérne, ami nagyon távol áll tőlem, akkor nem.

jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, a csaj mennyire ragaszkodik a saját elképzeléséhez.


Én pl nem szeretem, ha bármi is van a körmeimen, úgyhogy egy-két alkalomtól eltekintve biztos nem vállalnám be. Ha valakit nem különösebben izgat, hogy milyen színű, csak szereti festeni, mert szebbnek / igényesebbnek érzi magát, az meg simán a kedvedre fog tenni.

jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%
Hú de picky itt valaki:D
jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Kitana. ***** válasza:
94%
Én szeretem a csillogósat is meg a simát is, szóval nem lenne akkora áldozat gyakrabban visszafogottabbra festeni, nyilván az ember szeretne tetszeni a párjának, de az nekem nem lenne pálya, hogy valamiről teljesen lemondjak a másik kedvéért. Talán azért a péniszed nem lankad le egy csillogós körömlakk láttán.
jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem változtatnék.
jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
4. Ez nem ilyen fétis dolog, csak az én szememnek nem néz ki jól.
jan. 12. 11:32
 7/38 anonim ***** válasza:
51%

Én változtatnék igen, nem nagy dolog


28/N

jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom. Alapból össze se jönnék olyannal, akinek ilyen szinten nem tetszik a stílusom, hogy bele akarjon szólni, milyen legyen a körmöm. Ez számomra annyit jelentene, hogy nem illünk össze, ugyanis a páromnak nem tetszik az ízlésem.
jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem változtatnék.

Hiába mondaná pl, hogy mennyire tetszik neki a francia. Soha. Se piros. Nekem kell viselnem, nem neki.

Arról nem is beszélve, ha még meg is jegyezné, hogy szerinte xy köröm, ami nekem szokott lenni, nem tetszik vagy nem szép. Mondanám, hogy akkor ne nézz rá.

Egyetlen eset van: ha azt mondaná, hogy mikor a múltkor az a rózsaszín volt, az nagyon tetszett, egyszer-egyszer a kedvéért nem csináltatnék olyat?

Ha nekem is tetszett, néha belefér.

Mondjuk ez mind csak elmélet, mert nekem 7 éve ugyanaz az az egy szín van felkenve, annyira szeretem, és sosem szólt be érte senki. 😂

jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondolok, ami nem tetszik.


[link]

jan. 12. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!