Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod kedvéért változtatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kedvéért változtatnál a körmeiden?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretem, mikor ilyen csillogós, meg dobozmás festék van egy nő körmén.

A matt, illetve élén színeket viszont kifejezetten szépnek tartom.

Ilyenben van kompromisszum egy kapcsolatban, vagy túl sokat várnék el evvel?



#köröm #műköröm #körömlakk #Változtatni magadon #Túl nagy elvárás
jan. 12. 11:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szereted te őt kérdező? Mert nem úgy tűnik csak szólok. Megérteném ha kövérebb lenne, vagy nagyon sovány és féltenéd az egészségét, de így érthetetlen az egész. Te mit szólnál ha azt mondaná neked a nő, hogy nem tetszik a szőrös hátad, borotválnád állandóan? Hogyha egyszer olyan külsői jegyek - igazából stílus nem tetszik akkor keress olyan nőt, akinek matt, vagy milyenek a körmei.
jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem lakkozom a körmeimet, de ha a párom szeretné, akkor néha, alkalomra simán. Ez nem egetverő kérés szerintem, meg nem valami hűdenagy áldozat. Napi szinten nem kínlódnék vele, de néha miért ne?
jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

21. Ez egy hipotetikus kérdés, nem a páromtól meg rólam van szó.

És miért keresnék mást, ezt nem egy ilyen hű de fontos dolognak kell felfogni, hogy azonnal szakítok ha nem olyan a körmöd mint amit akarok. Csak nem tudom hogy ha mondom hogy mi tetszik, az rögtön sértés e?


22. Amit leírsz az nekem pont megfelelő, csak pl amit linkeltem az szerintem nem ízléses, és nem örülnek ha mindig olyan lenne a páromnak.

jan. 12. 14:05
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sértés, hogy valami tetszik vagy se, az egy vélemény, de nincs jogod megváltoztatni őt ha ő nem szeretné.
jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatnám, ha lenne véleménye, de ez az én körmöm, az én testemhez tartozik, én fizetem, tehát a döntés az enyém. Én személy szerint nem szeretem a nagyon hosszú csillogós vagy élénk színeket, megvannak a bevált (általában sötét) színeim, ezeken nem változtatnék senki kedvéért.
jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

15# Amúgy kb valóban ez az igazság. 😅

Nekem tetszik a csillámos köröm, egy kezemen sokszor egy ujjamon olyan. Nyilván nem egy létkérdés ez számomra, de azért fura lenne ha a párom megszólna miatta.

jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Aki csicsás műkarmokat rakat fel, annak az egész ízlése és stílusa olyan. Nem csak a körme. Így jobb, ha inkább kifinomutabb stílusú nőkkel ismerkedsz.
jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem tudom hogy ha mondom hogy mi tetszik, az rögtön sértés e?"


Nem sértés. Csak olyan "ki kérdezte" feelingje van, és ott fog lógni a levegőben. Ez mindenre igaz, ami téged nem zavar annyira, de az ő dolga.


Most figyelj, 18-as: van egy elcsúszott bája annak, hogy a nő azon aggódik, a pasas ne legyen agresszív, a férfi azon aggódik... hogy a nőnek ne legyen csillogós körme.

jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
28. Én is aggódok hogy ne bántsanak lelkileg, ez a legfőbb szempont, de ez miért kötelez arra hogy csak egy dolog miatt "aggódjak"?
jan. 12. 18:10
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelez arra, hogy 1 dolog miatt aggódj. Nem írtam ezt sehol.


A baj azzal van, hogy jelentéktelen, piszlicsáré dolgon aggódsz.

jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!