Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félelem, féltékenység, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem, féltékenység, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ketto napja nagyon rosszul erzem magam.

Raneztem a baratom telefonjara mikozben mellettem megnyitotta az instagram alkalmazast. Az ajanlott sztoriknal fent 2 “nagyon szep” csajt dobott fel elsokent es a hirfolyamban is ilyen csajok jelentek meg elsokent.

Rogton elneztem onnan, de gyomorgorcsom lett, mert tudom, hogy nekem is első es masodik tortenetben mindig azokat dobja akiket gyakran megnezek. Hozzatartozik a dologhoz, hogy o rengeteg embert kovet es ot is sokan kovetik, rengeteg kepe is van. Ami meg zavar, hogy instarol folyamatosan kapja az ertesiteseket, hajnalban, nappal stb.

Ma ra is kerdeztem, hogy amugy mire hasznalja az instajat meg miket csinal ott, azt mondta kb semmit, nem ir senkivel, neha kitesz sztorit a hobbijarol, de ennyi. De nehez elhinnem, ha folyton kapja az ertesitest es ilyen csajok az elsok kozott, ha megnyitja az appot.


Egyre rosszabbul erzem magam, mert mar csaltak meg eleg komolyan elotte is es nem akarom, hogy megint csalodjak. Alapvetoen nem szoktam feltekenykedni, ezaz elso eset a 9 honap alatt, hogy igy erzek. Nem akarom ot alaptalanul bantani, de nem tudok ezzel mit kezdeni sírhatnékom van folyamatosan, rosszul vagyok. De nem akarom ujra felhozni, nem akarom, hogy egy feltekeny, korlatozo csajnak gondoljon, hogy beteges vagyok.


Mit tehetek? Azt is megtanultam az eletemben, hogyha valamit erzek akkor az szinte biztosan jo megerzes. Lehet ettol is vagyok most kulonosen rosszul, exemrol is vegig ereztem, hogy nem okes a dolog magamat hibaztattam, hogy en vagyok a feltekeny majd a legvegen kiderult, hogy rengetegszer megcsalt.


Mit gondoltok, mit tehetnek?


jan. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan férfit, akit te érdekelsz, nem az instanők.
jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Neked kellett instàs pasi.

Nálam ez eleve szűrőn van. Hogy neten onlineélő pasi nem kell.

jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem random régi arcokat is feldob akikkel évekkel ezelött beszéltem utoljára, csak nagyon aktívan instáznak. Én nem olvasnék bele ennyit.
jan. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1, nem nezegeti folyamatosan az instat, marmint amikor velem van.

2, ismerkedeskor nem neztem milyen aktiv ezeken a helyeken, ez mar csak a tobbedik randin lett vilagos, hogy mennyire sok kepe van stb. Itt mar nem akartam emiatt dobni, mert rendes sracnak latszott.

3, 1-2 helyre dob neked random embereket? Ugy pl, hogy tudod te naponta nezed xy tortenetet es megis nem xy tortenetet dobja neked elsore, hanem noname embereket?

En naponta fellepek instara kb 10 perce, megnezek 2-3 motivacios oldalt+edzos oldalakat+pszichologia es ketto lany baratnomet. Ha nekik van uj tortentuj azonnal ok az elsok akiket feldob az insta. Hiaba kovetek 600 masik embert az ovek mindig hatrebb van.

jan. 15. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
#3as vagyok, igen tök random dob fel arcokat.
jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!