Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadásom a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom a párom felé vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, a felesége 5 éve meghalt gyerekük nem volt. Nagyon jól kijöttünk mindig is viszont az családja felé nagyon elfogult. Két évig rejtegetett előlük mindig csak este találkoztunk hétvégén sosem mehettem át hozzá. Nagyon el van ragadtatva a két keresztlányától semmi rosszat nem lehet rájuk mondani ( mindegyikük 35+ már) és mindig ugrik nekik mindenre. Mivel neki senkije sincs ők az örökösei és 100 millió felett biztos örökölnek már csak ha a házát nézzük. Szerinte nagyon összetartó a családjuk de valójában nem, mert ő pénzeli rendesen a lányokat de nem mehet fel hozzájuk amikor akar vagy nem mindegy milyen ajándékot vesz stb.. az egyik lány a férje családját teljesen ignorálta és csak az ő csaladja a szent. Nem is érdekelne viszont nyár óta sehol nem voltam vele mert sosem ér rá a barátai vagy a családja előttem van mindig.. most költöznek egy másik helyre és oda jàr felújitani mert hogy neki a legfontosabb hogy a lányoknak minden jó legyen akik ezt ki is használják szépen, és megmondta ha ez nekem nem tetszik hogy egy héten egyszer szombaton este 7-től ér rá akkor ez van. Felhoztam, hogy menjünk el valamerre erre közölte neki se ideje a felujitás miatt és pénze se. Ez nem igaz, szintén az egyik lány 1 millió forintos kocsi szervizköltségét most fogja kifizetni. Mivel a lányok szülei is jól állnak meg maguk a lányok is nagyon jól keresnek, a ferjével együtt a 1,3 milliot biztos ezért nem szorulnak segitsegre.

Most nagyon megbántott hogy engem ennyire semmibe vesz és mindig csak nekik segít. Vagy én látom ennyire negativan?


jan. 17. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

és megmondta ha ez nekem nem tetszik hogy egy héten egyszer szombaton este 7-től ér rá akkor ez van

Ha erre nem hagytad ott, akkor magadra vess. Ő nem a parod, ha em heti 1x szexpartnered. Ennyi.

jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És te 3 éve vagy együtt ezzel az emberrel? Ez a kapcsolat csak a te fejedben létezik, azt remélem tudod 🫣
jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel úgy vagy együtt, hogy mindenben az ő szabályaihoz kell igazodnod és nem lehet véleményed semmiről, akkor valójában ebben a kapcsolatban csak te táplálsz érzelmeket a másik iránt. Én két hétig nem bírnám ezt csinálni, nem hogy három évig. Próbáld meg jobban becsülni önmagad, mert ezt kihasználásnak hívják. Mindegy, hogy nem pénzzel húz le, kihasználja az érzelmeidet. Ebben a kapcsolatban mindig te leszel a legutolsó, pedig ha valaki igazán szeret, akkor beenged az életébe teljes mértékben, nem csak szigorú szabályok szerint.


Engem mindenki megkövezett, mikor ismerkedésnél alapszabály volt, hogy olyannal nem ismerkedek, akinek elhunyt a társa vagy egyedül neveli a gyerekeit, mert tudtam, hogy én csak a sor végén lehetek. Persze nem mindig van ez így, de sajnos az esetek többségében igen.

jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem komoly a kapcsolat.

Hány évesek vagytok?

jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És te tényleg ennyire rá vagy szorulva azokra a nyomorult szombat estékre? Hagyd már ott a francba, aztán kurogassa szombaton este 7kor a keresztlányait.
jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a férfinak csak arra van igénye, hogy legyen is valaki meg nem is. Végül is több, mint a semmi. Szexre elő tud venni heti egyszer, nem kell sem fizetnie érte, sem udvarolni. Kényelmes megoldás vagy arra, hogy ki tudja elégíteni a testi szükségleteit és ne legyen teljesen magányos.

Mivel megszületett a kérdés, feltételezem neked nem felel meg a kapcsolat ilyen minőségben. 3 év azért már elég idő, pláne ebben a korban ahhoz, hogy az ember tudja, össze akarja -e kötni az életét a másikkal, vagy sem. Én rákérdeznék, hogy el tudná -e képzelni az életét velem élettársi vagy házastársi minőségben, vagy ennyi bőven elég, tart amíg tart, ez sosem lesz több. A reakció alapján döntenék.

jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet ne vesztegess már erre az önző fszra.
jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete már kiírtad ezt a kérdést, kaptál egy csomó választ/tanácsot.

Azóta nem változott semmi, mégis vele vagy még mindig.

Egy ilyen embernek mit lehet tanácsolni,most őszintén?

Maradj a fo*ban, ezek szerint még nem zavar annyira a dolog, hogy kilépj.

jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Zérö önbecsülésed van, hogy ezt elviseled.

Sajnálom. Lépj tovább, ennél bárki jobbat érdemel.

jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy elnezi neki… gindolja majd feleségul veszi azt ö örökol mindent
jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!