Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadásom a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom a párom felé vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, a felesége 5 éve meghalt gyerekük nem volt. Nagyon jól kijöttünk mindig is viszont az családja felé nagyon elfogult. Két évig rejtegetett előlük mindig csak este találkoztunk hétvégén sosem mehettem át hozzá. Nagyon el van ragadtatva a két keresztlányától semmi rosszat nem lehet rájuk mondani ( mindegyikük 35+ már) és mindig ugrik nekik mindenre. Mivel neki senkije sincs ők az örökösei és 100 millió felett biztos örökölnek már csak ha a házát nézzük. Szerinte nagyon összetartó a családjuk de valójában nem, mert ő pénzeli rendesen a lányokat de nem mehet fel hozzájuk amikor akar vagy nem mindegy milyen ajándékot vesz stb.. az egyik lány a férje családját teljesen ignorálta és csak az ő csaladja a szent. Nem is érdekelne viszont nyár óta sehol nem voltam vele mert sosem ér rá a barátai vagy a családja előttem van mindig.. most költöznek egy másik helyre és oda jàr felújitani mert hogy neki a legfontosabb hogy a lányoknak minden jó legyen akik ezt ki is használják szépen, és megmondta ha ez nekem nem tetszik hogy egy héten egyszer szombaton este 7-től ér rá akkor ez van. Felhoztam, hogy menjünk el valamerre erre közölte neki se ideje a felujitás miatt és pénze se. Ez nem igaz, szintén az egyik lány 1 millió forintos kocsi szervizköltségét most fogja kifizetni. Mivel a lányok szülei is jól állnak meg maguk a lányok is nagyon jól keresnek, a ferjével együtt a 1,3 milliot biztos ezért nem szorulnak segitsegre.

Most nagyon megbántott hogy engem ennyire semmibe vesz és mindig csak nekik segít. Vagy én látom ennyire negativan?


jan. 17. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, hogy 3 éve vele vagy. 2 évig be se mutatott a családjának, nem vállal fel, nem csinál veled semmit, csak szombat este 7 után ér rá megdugni is. Ne haragudj, de ez nagyon megalázó. Miért vagy vele? Hogy várd a szombat estéket? Olyan, mintha nem is lenne.
jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Laylah ***** válasza:
63%
A férfi szereti a keresztlányait, és költ is rájuk, foglalkozik velük, az egy dolog. A másik, hogy te a fontossági sorrend legvégén vagy, én ezt biztosan nem nézném el, főleg, hogy még titkolja is a létezésemet. A harmadik pedig, hogy te meg nagyon szeretnél a pénztárcájában turkálni, nekem ez is gyanús. Elvenni nem fog, abban biztos lehetsz, örökölni utána pláne nem.
jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bexarok, hogy ilyeneknek is van nőjük. :(
jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem túrkálok a pénztárcájában de egy 180000-res wellnessre nincs pénze úgy hogy én is beleszállok de több százezre van a kocsira. Amúgy az öröklés fel sem merül mert már a felesége idején is minden a lányok nevére volt írattatva halála esetén nehogy a feleség öroköljön.
jan. 17. 16:15
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kva gyorsan hagyd ott ezt a pasit. Én szégyenlem magam, csak olvasva, mit eltűrsz tőle.
jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én már rég nem a kiakadással lennék elfoglalva, hanem azzal, hogy kva gyorsan megszabaduljak tőle.
jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem túrkálok a pénztárcájában de egy 180000-res wellnessre nincs pénze úgy hogy én is beleszállok de több százezre van a kocsira."


Olvasd el, amit írtál: Rád nincs igénye, a veled való wellnessre nincs pénze, mert nem akar rá költeni.

Te nem vagy más neki, mint a titkos dugó pajtija, nem pedig a párja. Ő nem él párkapcsolatban, ő egy független ember. Az, hogy a te fejedben mi van, az a te dolgod.Ezt kellene felfognod, és ennek tudatában dönteni arról, hogy neked ez így megfelel-e, vagy esetleg még nem késő, hogy olyan férfira áldozd az idődet és szeretetedet , aki viszonozza is.

jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!