Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek alappal féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek alappal féltékeny, ha a barátnőm a férfi lakótársával nagyon jó kapcsolatot ápol, "baráti viszonyt", s együtt járnak konditerembe?

Figyelt kérdés

Közelebbről a munkatársa a srác.A cég bérli nekik a 2 lakásból álló házat, külön-külön laknak tehát a két lakásban.

Az illető fiatalabb a barátnőmnél. Egy egyetemre jártak. Barátnőm - magától - régebb mesélt róla, hogy havernak tekinti, egyébként be is mutatott már neki nyilván, illetve mivel közös a baráti társaságuk, így a többi barátjának is.


Őszinte leszek, kicsit féltékeny vagyok, mivel láttam, hogy nézett a paromra..(lehet én beszélem be magamnak)..


Mi férne bele nektek ebbe a baráti viszonyba és úgy általában a férfi-női barátságba?


Mit tennétek a helyemben?



28/F

26/N


A munkatársa 25/26 körüli.



jan. 18. 17:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel legyél alaplappal féltékeny, akkor legalább nem lennél magadban a dzsihádodban.
jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!