Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek alappal féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek alappal féltékeny, ha a barátnőm a férfi lakótársával nagyon jó kapcsolatot ápol, "baráti viszonyt", s együtt járnak konditerembe?

Figyelt kérdés

Közelebbről a munkatársa a srác.A cég bérli nekik a 2 lakásból álló házat, külön-külön laknak tehát a két lakásban.

Az illető fiatalabb a barátnőmnél. Egy egyetemre jártak. Barátnőm - magától - régebb mesélt róla, hogy havernak tekinti, egyébként be is mutatott már neki nyilván, illetve mivel közös a baráti társaságuk, így a többi barátjának is.


Őszinte leszek, kicsit féltékeny vagyok, mivel láttam, hogy nézett a paromra..(lehet én beszélem be magamnak)..


Mi férne bele nektek ebbe a baráti viszonyba és úgy általában a férfi-női barátságba?


Mit tennétek a helyemben?



28/F

26/N


A munkatársa 25/26 körüli.



jan. 18. 17:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Munkahelyem.


Ha egyelőre nem megoldható az összeköltözés, szerintetek adjam tudtára, hogy aggódom, vagy ne tegyem ezt?

jan. 18. 21:12
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
En monfanam hogy hozza a fiu baratjat is egy programra akar italozas.. egybol latnad a tekinteteken az igazsagot.. ha kellemetlenul , zavartan viselkednek az arulkodobb mint ha kozvetlenek lennenek.
jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Hat tesó a rossz hírem az hogy a csajodat reszelik a hátad mögött...
jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kb. 10-12-szer találkoztatok eddig?
jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
Hulyenek neznek sanda gyanum van ra.
jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit féltékeny vagyok, mivel láttam, hogy nézett a paromra..(lehet én beszélem be magamnak).."

Higgy a szemednek.

Nem kell féltékenynek lenned, de ha 2 hetenként találkoztok, az nem lesz elég. Neked elég?

jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz féltékeny. Nem tilthatja meg senki. Más kérdés, hogy mire mész a féltékenységeddel.
jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Lehetsz ha téged a csajod le se szar.
jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyanús. Attól még, hogy a barátnőd állítása szerint nem akar tőle semmit, azt nem tudhajtuk biztosan, hogy a srác viszont akar-e többet. Lehet friends zone-ba került, de reméli, hogy kikerül. Csak sosem merte mondjuk elmondani(van ilyen). Meg amúgy ha elég sok időt töltenek együtt, elkezdenek olyan dolgokat is csinálni, amit barátok vagy párok szoktak együtt csinálni, akár még ki is alakulhat valami. A másik problémám, hogy elvileg egy kapcsolatban nem szokás kettesben másik sráccal bárhova is menni. Meg lehet hívni bulira, ellehettek négyen-akárhányan együtt valahova, de kettesben? De lehet csak én vagyok maradi. Az utolsó probléma ezzel, hogy mivel ilyen rég óta ismeri, simán benne van a pakliban, hogy a ti párkapcsolati problémaitokkal kapcsolatban őt is meg kérdezi, ami nem tudom mennyire egészséges. Nem tudom a párodnak, hogy esne fordított helyzetben, ha élménnél kondiba, kávézni egy "barátnőd dél" kettesben rendszeresen. Nyugodtan hívjatok meg, ha akkora nagy a barátság, de sose kettesben menjenek el. Ezt szerintem meg lehet vele beszélni, megkérni kulturált módon persze.
jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ma mar minden sarkon ott van 1 csavo aki valaki baratnojere ra menne.. olyan vilagot elunk ahol farkastoevenyek uralkodnak.
jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!