Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel nem tudok sűrűn lenni de semmit nem nyújt?

Figyelt kérdés

Szóval valami olyasmi a kapcsolatunk hogy alig találkozunk, mert nekem rengeteg a munkám, ő messze is dolgozik. Így alig vagyunk képesek kapcsolatra. Ő is én is.

Ezért is vagyunk együtt. Mert neki is kell ugyanakkor valaki és nekem is.

Ez eddig jó is lenne.

De teljesen tárgyilagos állandoan. Olyan beszélgeteseink vannak pl mikor hol találkozunj hánykor? -x kor- rendben. És ennyi.

Semmi emberi sincs nekem az egészben így. Vagy vmi kedvesség, jó értelemben melegség sincs.

Ma elmegyünk ide oda randizni is, hogy érezzem magam jól?



febr. 15. 07:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Amúgy nyitott lenne pl.olyanokra hogy nálam segit ezt azt megjavítani is nem kihasználni akar, csak épp én magamhoz nem akarom felvinni. De benne van abban is hogy segít nyújt valamit "cserébe", csak kérdezi mit hogyan?(én se tudom)
febr. 15. 08:04
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
Szexkapcsolatban vagytok ami nem a melegségről szól kérdező. Én nem tudom, hogy mit vársz tőle el, de komolyan. Hogyha egyszer neked melegség kell akkor miért nem ismerkedsz másokkal párkapcsolat céljából?
febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Illezve holnap randizunk kocsi zene mászkálás beülni valahova, ilyenek.

Nekem volt már szexkapcsolatom, az nem ilyen volt, hanem emberi. Jókat beszélgettünk nevettünk, mentünk mindenhova abban a heti 1 páralkalmas időnkben, teraszos helyeken reggeliztünk, kutyáját sétáltattuk, kivancsi volt rám szülei is tudtak rolam anyuja sütit is küldött, bemutatta az életét, be is avatott abba, monogám szexkapcsi volt ca 1 évig, de az valahogy soha nem volt ilyen hogy hánykor hol x kor rendben.

Lyan szexkapcsikban ahol a másiknak tökmindegy hogy mutatkozom e vele vagy nem mert úgy sincs senkije és nem is képes kapcsolatra amugysem, ott nincsenek olyanok pl hogy utcán ne mutatkoznánk vagy titkolózni kéne.

Akivel most indul az egész vele is lehetne bármit, de valahogy olyan mint vmi "fa".


Más szexkapcsos pasik udvarolnak bókolnak kedveskednek az egész bőven több mint egy "tárgyalás", csak azok még messzebb vannak vagy nem tudnék vele lefeküdni sem vagy házasok sok a problema, nem jók.

Ez a pasi meg tetszik, elbír engem viselni is.., minden oke lenne.


Párkapcsolatra nincs semennyi időm. Csak ilyen összejárós semmikre van.

febr. 15. 08:16
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem csak szexrol van szó, mivel senkije sincs se neki se nekem, de valaki mégis kell az életbe mert hiányzik, ha kapcsolat nem is, de valami olyasmi mégis nem nature csak a szex. Arra ott vannak k-k. Nen azt keresi ő sem.
febr. 15. 08:21
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

De akkor se érthető, hogy miért is kéne ő neki másképp viszonyulnia hozzád hi hogyha egyszer nem hozod ki belőle azokat az érzéseket. De miből is alakulna ki bármi ha alig taliztok? Bár amúgyse program kell ahhoz egyáltalán, se hülyülés. Erőltetnéd amit nem lehet!!!

Keress mást aki megadna neked mindent szexkapcsolatban azt jól van.

Barátság extrákkal való neked talán. Akivel van kolcsonks szimpátia.

febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Csak mert emberek vagyunk. Mondjuk úgy.
febr. 15. 08:44
 7/31 A kérdező kommentje:

Jóformán megöli bennem a vágyat kémiát meg mindent..lehet a randiból az lesz a végén ebből, hogy még meg is utálom..

Igy készülök a randira olyannal aki amúgy tetszene, de mintha lehozna csak az életemről is..

febr. 15. 08:51
 8/31 anonim ***** válasza:
29%

De hát találkoztok, felajánlotta, hogy segít. Te nem kérsz belőle!

Ugyan minek mutatna be a szüleinek, haverjainak, sétáltatná a kutyáját veled hogyha egyszer ő teljesen más férfi mint akikkel azelőtt hemperegtél? Nézzél már magadra!

Te neked igazából pincsikutya kéne aki ugrana, kinyalna.

Miért nem keressel akkor közelebb kiskutyát rá?

Egyáltalán minek a szósznak hajtod magad munka terén, karrierista vagy? Oké, akkor fogadd el, hogy szextől többre nem futja főleg vele.

Azt ugye tudod, hogy hiába viselkedik veled akármennyi férfi mintha a párja lennél akk is csak egy lyuk vagy?

Nem tudom megérteni hogyha egyszer hiányzik egy szerető társ akkor minek veszel részt szexkapcsolatokban.

A szexkapcsolat pontosan arról szól, hogy hívod, vagy ő téged és megtörténik a dolog.

A barátság extrákban van program és egyebek.

De ahhoz kedvelni kell egymást.

Nem megfelelő férfival fekszel össze.

Habár a többi se volt az, mert te igazából nem csak szexet akarsz.

febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Most neked mi bajod van?


Meg mibol gondolod hogy en nem csak szexet akarnék? Nem is tudok mást akarni nem fér bele az idombe! Nekem nem kapcsolat az ha valakivel alkalmanként találkozom. Dehogy kéne nekem ilyen "szerelem".


Nekem csak az a bajom hogy ez igy(hol mjkor xkor itt rendben) nekem nem vonzó, hanem egyenesen taszító, inkább ébreszt utálatot mint bármi mást.


Magamhoz meg nem viszem fel, így pl szerelésben nem is tudna segíteni. Meg nem is értek ahhoz hogy érdekkapcsolatban mit kérjek vagy az hogy működik. Valóban eddig barátság extrákkal kapcsolatom volt csak. Tapasztalatom sincs.

febr. 15. 09:01
 10/31 A kérdező kommentje:
Amugy munka mellett egy nagyit is ápolok meg az orvosaihoz járkálok azért is vagyok betáblázva. Mondhatni magánéletem nincs is. És ebbe senkit nem is rángatnék bele. Meg senki nem is akarna az életemben részt venni.
febr. 15. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!