Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel nem tudok sűrűn lenni de semmit nem nyújt?

Figyelt kérdés

Szóval valami olyasmi a kapcsolatunk hogy alig találkozunk, mert nekem rengeteg a munkám, ő messze is dolgozik. Így alig vagyunk képesek kapcsolatra. Ő is én is.

Ezért is vagyunk együtt. Mert neki is kell ugyanakkor valaki és nekem is.

Ez eddig jó is lenne.

De teljesen tárgyilagos állandoan. Olyan beszélgeteseink vannak pl mikor hol találkozunj hánykor? -x kor- rendben. És ennyi.

Semmi emberi sincs nekem az egészben így. Vagy vmi kedvesség, jó értelemben melegség sincs.

Ma elmegyünk ide oda randizni is, hogy érezzem magam jól?



febr. 15. 07:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne a pasas, én hagynám. De szerintem te is érzed
febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Gondolhatnám azt is hogy q randitól lehet már azt várja hogy az ágyában is fogok landolni, de az olyan kérdéseiből hogy megcsókolhat e(egyáltalán), látom, hogy legalább még nem ott tart.

Kíváncsi is lehetnék a randira mi lesz hogy lesz, lehet egy jó kis "görbe" laza nap lesz, egy olyan pasival aki nekem tetszik, de az eddigiek alapján bennem már az a kérdés inkább hogy fogom kibírnina randit, es lehet nem 1 napot kéne rá szánnom, (ez van megbeszélve mert szabad 8 órám), hanem lépjek le egy fél óra múlva és csak összefutunk és annyi is elég volt belőle szóval inkább így készüljek e. Mert kezdem azt is érezni, hogy megy el a kedvem is tőle egyszerűen.

febr. 15. 09:47
 13/31 A kérdező kommentje:

Mivel 2 mondata is volt, így ki tudtam kerülni a választ.


Valahogy úgy irta hogyvegyik üzenet hogy majd mennie kell megint munkaugyben ki, masik üzije hogy jó lenne megcsókolni már, így csak arra reagáltam hogy kb mennyinidő mig nem lesz és meg is úsztam ezzel az intimebb témáit, nem tért rá vissza, nem forszírozta. (Hát ne is..)

febr. 15. 09:56
 14/31 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező te össze vissza beszélsz. Kitalált kamu az egész? Egyszer ez van aztán már az. Mit hazudgálsz itt össze vissza? Egyszer kapcsolatot akarsz aztán nem mert nincs rá időd de neked ez a szexkapcsolat nem felel meg de közben még is jó lenne aztán úgy értem még nem is szexeltetek aztán már intimebb dolgot akarsz aztán még sem és kikerülöd. Még is mi a francot húzod a pasi idejét? Lekamuztál mindent amit lehet ha valaki elolvassa az egész rizsádat rájön hogy neked komoly baj van a fejedben.
febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled kérdező, nagyon sok ilyen pasiba futok bele, és ez nekem is totálisan kiábrándító. Mert nem, én sem szerelmet várok, meg komoly kapcsolatot, de így van, annyit igen, hogy legalább emberként kezeljen a másik, mert konkrétan úgy viselkednek ezek, mintha épp egy prostis oldalt nézegetnének... Hát ennél még mondjuk egy eladó a boltban is kevesebb velem... Undorító. Egyáltalán nem érdemlik meg, hogy lefeküdj velük.
febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14 sehol nem írtam olyat hogy szerelmi vagy ilyesmi kapcsolatot akarnék. Azt írtam nincs időm sem ilyenre!

Csak alkalmikra van.

15 igen ez sincs meg, hogy legalább emberként kezelne. Oké, hívott vacsorázni de minek vacsorázzak ilyennel, aki 2 mondatot ha ír 3 naponta kb és az ilyen száraz rövid tömör semmi? Amit kb olvasni is rossz.

És gyakran semmit nem is ír napokig sem.

Legutóbb mikor összefutottunk(beszaladt a munkahelyemre olyan 10 percre), ki se szállt a kocsiból, úgy beszélgettünk, hogy bent ül én meg mellette állok, ablak lehúzva. Kérte ugyan hogy üljek be hozzá, de akkor is ezt éreztem kb, hogy minek üljek be mellé?

Annyi még átjött hogy valahol meg akar nekem felelni, mert magyarázkodik hogy épp kezd edzeni azért van most egy kisebb hasa, de majd lemegy, es magyarázkodott a kocsiról is(mivel rákérdeztem)és tervezi jobbat venni.


Tehát megfelelés jött csak eddig le róla felém. Más semmi.

febr. 15. 13:44
 17/31 anonim ***** válasza:
És esetleg te ezt jelezted felé hogy jó lenne többet beszélni? Vagy csak ide jöttél panaszkodni aztán meg néma gyereknek is találja ki az anyja mit akar?
febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem akarok olyannal 2mondatnál többet beszélni akinek ennyi az igenyszintje, hogy hánykor hol oké.

Valahogy nem azt váltja ki belőlem hogy majd erre ömlik belőlem a szó, fel lennék pörögve és azonnal írnom kéne meg beszélni vele.

Hanem a teljes ellenkezőjét váltja ki. Még az is kèrdéssé változik lassan hogy amugy akkor minek talalkozzak vele egyáltalán? De most komolyan.


Szinte félek a holnaptól is, hogy tuti az lesz hogy nekem kell az egészet vinni majd a hátamon(hova menjunk mit csinaljunk meddig legyünk aztán kesobb hova tovább, mirol beszeljunk, mikor lesz kémia mit hozok ki az egészből. Mert ez a pali csak annyi hogy "rendben"."értem". Ja meg üljek be a kocsiba. Oké megeroltette magát hogy vacsizni is hív. De nem azert mert akarna velem vacsorázni, hanem udvariassági etikett kínkör csak, amit bevállal. Jófej..


Már azon gondolkodom hogy inkább félórás randit hozok ki belőle nem egy naposat..

febr. 15. 15:26
 19/31 A kérdező kommentje:
Semmi értelme nincs arra kényszeríteni hogy 1 sor helyett préseljen ki magából 5 sort, vagy írjon valamit es vért izzadjon a cseten. Ilyen kommunikáció nekem nem is kell. Ilyen esetben még az is jobb ha inkább nem ír. Mert az ilyenjei hogy mikor oke rendben (aztán 2-3 napig semmi)még rosszabbak mintha inkább ne írt volna semmit.
febr. 15. 15:41
 20/31 A kérdező kommentje:
és erre bekérdez(témázik) a csókról. A bazi nagy semmi közepébe bevág egy ilyet. Kb mintha a postás kérdezné levélátadásnál a jónapotkívánok után hogy és csók? Mégcsak szituációba helyzetbe se passzol az egesz.
febr. 15. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!