Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel nem tudok sűrűn lenni de semmit nem nyújt?

Figyelt kérdés

Szóval valami olyasmi a kapcsolatunk hogy alig találkozunk, mert nekem rengeteg a munkám, ő messze is dolgozik. Így alig vagyunk képesek kapcsolatra. Ő is én is.

Ezért is vagyunk együtt. Mert neki is kell ugyanakkor valaki és nekem is.

Ez eddig jó is lenne.

De teljesen tárgyilagos állandoan. Olyan beszélgeteseink vannak pl mikor hol találkozunj hánykor? -x kor- rendben. És ennyi.

Semmi emberi sincs nekem az egészben így. Vagy vmi kedvesség, jó értelemben melegség sincs.

Ma elmegyünk ide oda randizni is, hogy érezzem magam jól?



febr. 15. 07:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarsz még rajta pörögni? Engedd el
febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Holnap randi azert pörgök! Mert valahogy rendbe kéne ezt tennem magamban minimum annyit hogy mit akarok ezzel a palival meg mit nem es annak megfelelően "eljárni".

Es nem úgy menni randira hogy azt se tudom merre vagyok arccal.

febr. 15. 15:51
 23/31 A kérdező kommentje:
De tisztára fel is idegesítem magam, azt látom.
febr. 15. 15:52
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem látod hogy senkit nem érdekel a sok felesleges rizsád? Saját magaddal beszélgetsz. Ha nem akarsz semmit mert ezt írod akkor mi a fenének kell ezen tovább agyalni? Lemondod a randit megmondod hogy ennyi volt aztán kalap kabát. Eleve se akartál menni sehova de azért a randit elfogadtad? Ostoba.....
febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy nem akarok semmit. Minden jó lenne. Alkalmira megfelelne. Ritkán is van, úgy él kb ahogy én. Ideje semmi. Csak azzal nem számoltam, mintha "embertelen" lenne a pasi.
febr. 15. 18:17
 26/31 anonim ***** válasza:
Akkor tudjál rá. Keressél mást ha nem tetszik...jah hogy nincs rá időd. Akkor meg viseld el. Nem tetszik? Szólj neki. Nem akarsz? Akkor megint oda jutunk hogy keress mást....ördögi kör
febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Van más mindig, nem kell keresni. De mással meg más bajom van.

Így azokkal jelenleg mégcsak nem is randizom, az egyikkel sacc 1 honapja húzom hogy mikor fogok végre találkozni vele.


Szinte egyik sem felel meg. Akiről a kérdés szól, abban bíztam csak.

De a randit szinte nem is várom. Csak azért veszem magam rá mert megint megy majd ki, és tudjuk már le most hogy mi van akkor, ne kelljen már erre újabb hónapot várni.


A randin vagy elveszi a kedvem örökre, vagy talán nem. Kb 1:100 hoz az esélye, hogy nem.

És randi után az is lehet hogy nem kell már látnom soha többé a heti 2 sor semmitmondó üzeneteit, mert törölve lesz az egész ember ahogy van.


Azért vicces hogy egy nő szeretne szexelni, de cserébe meg lehozzák az életéről is hogy még a szextől is elmenjen a kedve.

febr. 15. 19:20
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak a rinya. Mindenkivel problémád van akkor legyen háziállatod meg vegyél vibrátort.
febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Ja mindig a nő hibás akkor is hq vaálogat, meg akkor is, ha sz.r kapcsolatban van, hogy rosszul valasztott. Unalmas már.

A pasi a hibás. Ez van.

febr. 16. 13:02
 30/31 anonim ***** válasza:
De figyelj már van lehetőséged tovább lépni mással kezdeni. Akkor hagyd már abba ezt a felesleges nyavajgást és megmagyarázást és tegyél is valamit.
febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!