Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnak változni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnak változni az ilyen fösvény férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van köztetek olyan, akire egy forintot is sajnál a párja? Mikor ismerkedtünk úgy adta elő magát, hogy ő mekkora egy gavallér, ő fizette az exe nyaralását, meg 3 havonta elvitte wellnessezni stb. Nem kérkedve, de valahogy szóbajött. Na most mióta velem van egy száll rózsa nem fér bele, pedig nagyon jól keres. Nem kaptam semmit karácsonyra, névnapra, nőnapra, nyilván Valentin napra sem. Szülinapomra kaptam, mivel én is adtam neki. Anyagilag sokkal jobban állok, mint a volt párja, így nincs szükségem rá, hogy fizesse a nyaralásomat, de mégis rosszul esik belegondolni, hogy 2000 forintot is sajnál rám, hogy néha meglepjen.


febr. 16. 09:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Kuka.
febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Te meg szoktad lepni?
febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Látod, hogy megváltozott, csak veled a rossz irányban.

Egyszer ezt elmondod neki, hogy rosszul esik, hogy az exének (saját elmondása alapján) mindent megvett, te meg egy szál virágot nem érdemelsz meg. Ha ezek után sincs változás, akkor valószínűleg egyszerűen az az ok, hogy téged nem becsül annyira.

febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

13 év alatt 1x kaptam egy arany fülbevalót amit évekkel később mikor nem voltunk jóban már, visszalopott.

Azóta a testvérét is meg a gyerekeit is meglopta. Sose fog valtozni.

febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
A következőnek majd rólad meséli, mi mindent fizetett ő...
febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyenek általában hazudnak az exes témáról, csak ezzel akarnak beetetni, hogy majd rád is ez a sok jó dolog vár. Így összejössz vele, van neki ingyen szex, de semmit nem nyújt cserébe. Én is futottam már bele nem egy ilyenbe. Aztán kiderül, hogy pl. lehet elvitte egyszer nyaralni a csajt, de közben meg nála lakott ingyen. Én azóta már abszolút red flagként kezelem azokat, akik az első randikon így fényezik magukat meg jó fogásnak akarják beállítani magukat, csak az érem másik oldalát elfelejtik megemlíteni :D
febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért többes számban írod? A te pasid fösvény. Hagyd el.
febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Minek vagy ilyen emberrel együtt?


Mármint oké, hogy a párkapcsolat nem a pénzről szól, de akiben annyi nincs, hogy egy aprósággal meglepje azt akit elvileg szeret, azzal nem igazán lehet mit kezdeni. Nem valószínű, hogy változni fog.

febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
Amíg olyan nők vannak, hogy még megvárja, amíg elmennek a párjával nyaralni, majd azután fogja kidobni, de ezt már előre tudja(ismert történet), addig a franc költene egy olyan nőre is, akihez túl sokminden nem köt, és kilóméterekről látszik, hogy egy pénznyelő akárki.
febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9

Teljesen külön kasszán vagyunk, soha nem várnám el, hogy fizesse a nyaralásom, egy szál virágot szeretnék, amit felőlem akár már a szomszéd kertjéből is lelophat, csak próbálna minimálisan is a kedvemben járni.

febr. 16. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!