Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnak változni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnak változni az ilyen fösvény férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van köztetek olyan, akire egy forintot is sajnál a párja? Mikor ismerkedtünk úgy adta elő magát, hogy ő mekkora egy gavallér, ő fizette az exe nyaralását, meg 3 havonta elvitte wellnessezni stb. Nem kérkedve, de valahogy szóbajött. Na most mióta velem van egy száll rózsa nem fér bele, pedig nagyon jól keres. Nem kaptam semmit karácsonyra, névnapra, nőnapra, nyilván Valentin napra sem. Szülinapomra kaptam, mivel én is adtam neki. Anyagilag sokkal jobban állok, mint a volt párja, így nincs szükségem rá, hogy fizesse a nyaralásomat, de mégis rosszul esik belegondolni, hogy 2000 forintot is sajnál rám, hogy néha meglepjen.


febr. 16. 09:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
#9 ne legyél álszent, ha neked fizetne egy nő nyaralást, te se dobnád ki előtte :D Ki ne élne ilyen lehetőséggel. Amúgy meg az ajánljon fel ilyen utazásokat másnak, akinek nem érvágás anyagilag a téma. Ha neked az, akkor ne költs ilyesmire. Addig nyújtózz, ameddig a takaród ér, és akkor nem lesz sírás utána.
febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Ilyet bárki elő tud adni, hogy ő milyen fasza gyerek, meg tehetős. Én nyáron randiztam utoljára, ott is 3000+ volt mindkettőnk fogyasztása, aki ennyit sem tud nélkülözni, nemhogy 2000 forintot azzal nem érdemes vesződni.
febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Én is voltam ilyennel.

Eleinte séta volt a program, aztán szex az apja autójában, haza nem vitt bemutatni.

Járt hozzám szexelni.


Itt csak én hittem azt hogy kapcsolatban vagyunk.

Se egy szál virág, se egy szelet csoki, se egy SMS , semmi, soha.

A szex nem működött nála, üres kézzel jött minden alkalommal , és az összeköltözésre mindig volt 1000 kifogása.

Kapott ajándékba egy wellness belépőt, elújságolta nekem a telefonba lelkesen és hogy megy a lányával. Az tette rá az i-re a pontot.

Ott lett vége a számomra.

Az összes rózsaszín köd felszállt és már csak az embert láttam a valós tulajdonságaival:

Fukar, irigy, nem akar elköteleződni, lusta, vékony a farka, férfiatlan és ha INGYEN is hozzájut valamihez ami jó, azt sem velem akarja megélni.


Itt rájöttem hogy nem lesz ez kapcsolat soha, itt nem lesz házasság soha, ő nem fog szeretni soha, közös életünk sem lesz soha.

A következő találka időpontján már nem voltam elérhető.

Arra sem méltattam hogy eléálljak és magyarázzak neki a felnőtt igazi kapcsolatokról, amiket ő soha nem tapasztalt.

Elveszítettem a lelkesedésemet az érzéseimet.

A mai napig nem értem hogy mibe voltam szerelmes, hogy?

Ha egyedül lenne a világon, akkor sem kellene.

Egy irigy fukar ember soha nem változik meg , mert ez egy jellemvonás amivel megszületik.

Nem érdemes rá időt pazarolni.

febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#13

Azért itt nem ilyen durva a helyzet, volt már 2-3x, hogy ő állta a közös kajálásunk (tényleg 2 vagy 3 ilyen alkalom volt), de hogy kimondottan vegyen nekem valamit, olyan nincs.

febr. 16. 10:55
 15/27 anonim ***** válasza:
6%

Miért kéne rád költenie bármennyit is? Egyenlőség van.


Te random veszel neki ajándékokat amúgy? Gondolom nem.

febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, te milyen gyakran leped meg? Milyen gyakran veszel neki ajándékot?
febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Menekülj! Minek pazarlod az idődet és az energiádat egy ilyen idiótára? Rengeteg normális FÉRFI van a világon, az energiádat abba fektesd, hogy jót találj, ne olyat, akinek alapvető illemet kell tanítani felnőtt létére.
febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6%
16 - Nyugi ezek a kommentek le lesznek pontozva. Itt már fukar, spúr egy férfi, ha nem vesz havonta valami kacatot a nőnek. Tipik lehúzós banda.
febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Ti, vagy te utolsó 2 meleg vagy? Vigyek neked virágot ?🤷🏼‍♀️
febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
4%

18

Én amúgy feminista nő vagyok, és az esetek többségében a nőkkel szimpatizálok. Sem a csóringer, sem a sóher férfiakat nem csípem, de itt konkrétan képtelen vagyok felfogni, hogy mi a probléma.


Nem vesz neki AJÁNDÉKOKAT? Mivaaaan? És emiatt fröcsög most itt mindenki?


A lehúzós férfiak kritikáját értem. Azt is értem, hogy miért gáz, ha a férfi csóróbb és nem tudja finanszírozni a saját részét abból az életszínvonalból, amit a nő megengedhet magának. De mi ez a referencia, hogy random AJÁNDÉKOZNIA kell? És miért nem valid az a kérdés, hogy oké, akkor a nő mikor ajándékozott?

febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!