Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Miert tudtok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Miert tudtok annyira kiakadni ha elmarad a beigert szexparti?

Figyelt kérdés
miert tudtok annyira kiakadni?es miert nem lehet megerteni a parotokat?
2010. okt. 24. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom nem akad ki, hanem mindig megérti, ha nincs kedvem. Úgyhogy nem tudom, a te pasid miért akad ki. Lehet, hogy nincs más dimenziója a kapcsolatotoknak számára, csak a dugás, és mást nem tud veled csinálni, és ideges, hogy még dugni se dughat.
2010. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én speciel nem a "szexparti" elmaradása miatt lennék kiakadva, hanem azért, mert ígérnek nekem valamit, amit aztán nem tartanak meg.
2010. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A férfiak máshogy működnek. Én ha együtt akartam lenni valakivel, akkor az ájulás határán is tartottam magam, és csakazértis kényeztettem. Nekem is jól esett, a lánynak is jól esett, hát még utána az alvás!

Másnap pedig nagyon hálás volt. :)


A nőknek több ráhangolódás kell, belátom, könnyebben kizökkennek a hangulatból.

De szerintem ez ellen lehet tenni, talán elég csak belegondolni, hogy milyen jó a szeretkezés, adni-kapni, kifejezni a szeretetünket, összefonódni, eljutni együtt a csúcsra...


Szóval valószínűleg azért akad ki ezen, aki kiakad, mert neki nagyon fontos.

2010. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én lány vagyok, de tapasztaltam, hogy elég nehezen tudnak lehiggadni, ha nincs semmi. akár beígéri az ember, akár nem (hanem csak spontán jön az egymásnak esés). van, aki intelligensen megérti, ha valami közbejön, van olyan pasi, aki nem bírja felfogni... nekem az előbbi fajta pasi jön be, tehát azt nem tudom annyira konkrétan, hogy milyen a nagyon kiakadós srác (nem is akarom megtapasztalni). de ennek valószínűleg a biológia lehet az oka:)
2010. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem akad ki, annak talán nem is fontos annyira a szex.

Vagy fontos neki, de tudja, hogy megkaphatja máshol. Lehet neki valaki, akihez elmehet, vagy dobhatja a szexmegvonó csajt, és találhat másikat semmi idő alatt, így hát nem is akad ki azon, ha a beígért dolog elmarad.


Aki meg kiakad, annak valószínűleg fontos, de vagy nem tud máshonnan hozzájutni, mert nem olyan nagy spíler, vagy ha tudna is, szerelmes a partnerébe, és nem akarna mással kavarni/szakítani vele.

2010. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, te fogyatékos vagy? Arra nem gondolsz, hogy az a pasi, aki megérti a párját, az esetleg SZERETI A BARÁTNŐJÉT, és a szeretete erősebb, mint az a vágy, hogy a farkát aznap beletörölje egy pinába?

Aki meg nem érti meg, hogy a párja hullafáradt, annak meg a farkán kívül nem létezik semmilyen dimenzió egy párkapcsolatban?


Fasza kapcsolataid lehetnek, ahol az egyik fél csak azért tud dolgokról lemondani, mert félrekúr.


Kérdező, mondjuk én elgondolkoznék ezen. És amikor majd baba születik és esetleg veszélyeztetett terhes leszel, és fél évekig nem lesz szex, akkor mit csinál, kitekeri a nyakad, mert a farkát nem tudta beléd törölni? Fasza kilátások, sok boldogságot.

2010. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!