Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyamra megy a párom azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyamra megy a párom azzal, hogy mindenben megpróbál tanácsot adni, vagy beleszólni a dolgokba. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Párom nem bírja ki, hogy ne adjon kéretlen “jó tanácsokat”. A sampon fajtájától kezdve mindenre van valami meglátása, vagy elképzelése, amit ha nem fogadok meg, akkor nekiáll problémázni.

Legaktuálisabb példa: vettem egy 6 db-os könyvkollekciót kimondottan jó áron (saját pénzből és fizetésből úgy, hogy messze bőven megengedhetjük magunknak), amit majd eladnék ha kiolvastam, így olyan, mintha néhányezer forintért vettem volna 6 könyvet.


Erre nekiállt mondani, hogy lehet, hogy van haverja, akitől el tudott volna 1-1 darabot kérni kölcsön, vagy hogy olcsóbb lett volna E-book formájában megvenni az iPadjére és azon is olvashattam volna, mindenre van valami “praktikus” meglátása anélkül, hogy meghallaná azt, amivel én érvelek, nekem az adott dolog miért úgy, akkor, kell, ahogy és amikor.


febr. 21. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem tőle kérsz inkább tanácsot?:)
febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az az igazság, hogy nem tart téged egyenrangú félként, meg akar téged nevelni, változtatni és ha eleget teszel neki ha nem ő mindig bele fog avatkozni a dolgaidba. Ha jót akarsz magadnak már holnap külön utakon jársz tőle minél messzebb...
febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
ebben miért nem kéred ki a tanácsát?
febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Leállítani akarod? Nyisd ki a szád, hogy felnőtt nő vagy és semmi köze ahhoz, hogy a saját pénzed mire költöd, vagy mit csinálsz, hová mész ha ő vele nincs összefüggésben.

Ha azok után is játssza a mindentudót, vagy fújja magát, hogy ő csak jót akar/akart neked akkor hagyd el. Mert nem azért van veled, hogy szeret és tisztel. Csak szamár vagy lovacska helyett.

febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz, sőt lehetetlen lesz vele leélni egy életet, ezért ne pazarold rá az éveidet.
febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Pedig milyen okos tanácsokat adott. Olcsóbban megúsztad volna.
febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is sokszor ilyen. Meg szoktam mondani neki hogy rohadt idegesítő és ne okoskodjon. Már ha belekezd valmi észosztásba és csúnyán nézek rá akkor abbahagyja.
febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Mond neki, hogy: "Köszönöm a véleményedet, átgondolom". Ettől még teheted úgy a dolgokat, ahogyan szeretnéd és talán nem is bántod meg.
febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Húzd meg a határaidat és mondd meg neki, hogy csak akkor adjon tanácsot, ha te kifejezetten kéred valamivel kapcsolatban, más esetben tanulja meg magában tartani és inkább csak vegye tudomásul a döntésedet.

Ha ez nem működik, akkor pedig mondj neki istenhozzádot, mert különben előbb-utóbb agyvérzést fogsz kapni ettől az orákulumtól.

febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
xd csak szólok hogy van aki ilyen dolgok miatt válni akar már nem túl combos ez a kapcsolat....
febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!