Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része miért vesz el olyan nőt aki nem is illik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sok rovatban olvasom hogy már nincs szex, szexuálisan egyáltalán nem passzolnak. Nincs más lehetőség? Vagy csak már az elején nem akarják belátni hogy nem fog működni a dolog?


Mit gondoltok?



febr. 24. 18:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
És a nő miért megy hozzájuk? Nekem is unalmas lenne állandóan visszautasítgatni a másikat, ha én kevesebbszer akarom. Egyik sem akarja belátni, hogy nem passzolnak, csak a házasság az kell, meg illik.
febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1. Épp ez az, ezért tettem fel a kérdést. Miért? Utána a férfi panaszkodik hogy 10+ éve nincs szex :D


De az elején sem volt.. :D



Akkor?

1. Nincs más opció?

2. Kényszer gyerek? Teherbeesett a nő?

febr. 24. 18:32
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
Mert ki kell piálni a kötelezőt, kell a gyerek valakitől,kell a csokos kecó. Kell az új autó nagycsalados kedvezménnyel. Minden kell.Csak a lúzerek maradnak egyedül és ki akarna lúzer lenni?
febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

És ezt te eldöntöd, hogy kihez ki passzol ill nem passzol?

Szerintem egyrészt igazad van, hogy nem passzolnak csak ezt fiatalon, ha úgy tetszik hülyén, szerelmesen nem igazán veszi észre az ember másrészt ha passzolnak is de 10-20 év együttélés, problémamegoldás, az élettel való harc sokszor olyanná formálja a kapcsolatot ami akár jó is lenne, hogy tönkremegy. Persze ebben az emberek is hibásak, nem veszik időben észre, hogy hova tartanak, stb.. Sokminden oka van ennek, az egyik legkisebb az, hogy nem passzolnak.

febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Én is olvastam már hasonló story-t, én se értem miért maradnak ilyen kapcsolatban...
febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

4. Hozz ellenkező példát. Nem szerintem nem illenek össze, csak sok esetben a férfi sír hogy nincs már szex. De ha az elején is maximum heti 1 volt? Min csodálkozik?


1. Miért nem lépett időben?

2. Miért maradt vele?

3. Miért vele alapított családot? 😥😅

febr. 24. 18:57
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk volt az elejen. 2 evet. Minden nap,mert megdobtak az erzelmei. De alap etoen nem szerette ugy magat a szexet,mint en. Igy lettek olyan szituk,h lehetett volna szexelni(volt ido,helyzet ra boven),de nem akarta . Ezzel kiutkozott a szexhez vslo kulonbozo hozzaallasunk. Egyszeruen nem a megfelelo szemelyiseg volt.
febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%
Az elején van szex, csak aztán tűnik el, hogy már stabil a kapcsolat.
febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért van ez a férfiakra kihegyezve amikor nőkkel lépnek házasságra. Elmúlik a szerelem, jönnek a viták, gyerekek, gondok és már annyi. Ennyi sajnos.
febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%

"A férfiak nagy része miért vesz el olyan nőt aki nem is illik hozzájuk?"

Nem tudom.


"Mit gondoltok?"

Semmit. Nem érdekelnek mások választásai 🤷

febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!