Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része miért vesz el olyan nőt aki nem is illik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sok rovatban olvasom hogy már nincs szex, szexuálisan egyáltalán nem passzolnak. Nincs más lehetőség? Vagy csak már az elején nem akarják belátni hogy nem fog működni a dolog?


Mit gondoltok?



febr. 24. 18:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
4%

29. Leírtad, "gondolom nem". Akkor most vitatkozzak veled hogy "de"?


A sztori annyi, hogy kijelentette hogy NEM. Nem érdekli a szex, sőt hozzátette hogy sosem érdekelte. Nem hozta lázba 18 évesen sem, nem szereti a férfi testet, sosem nézegetett, sosem fantáziált róla.

Ezzel mit lehet kezdeni? Mosolyogva a szemébe mondani hogy szeretlek?

febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

31. Akkor felteszem újra a kérdést.


MINEK vetted el? Az első 2-3 évben ezek már kiderülnek.. -.-

febr. 25. 07:22
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel mit lehet kezdeni? Mosolyogva a szemébe mondani hogy szeretlek?"


Nem, azt mondani, hogy akkor váljunk el.

febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%
33. Attól mivel lesz jobb? Anyagi mélyrepülés, leégés. Egy elvált 46 éves férfi gyerektartással trash kategória. Azért akkora szívességet nem teszek hogy magamat ellehetetlenítsem, őt meg arany tálcán nyújtsam át a hódolói tömegeknek. Tessék csak szenvedni akkor mellettem!
febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
64%
Ezért inkább tönkre teszed a saját, a gyereked életét. Hat nem tudom, én biztos nem így csinalnam, de te tudós.
febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
34. Eléggé önző alkat vagy, a gyerekeiddel szemben is..
febr. 25. 10:10
 37/38 anonim ***** válasza:
26%

34#

Jó válasz..

Anyja picsáját még majd min menjünk albérletbe meg fizessük a gyerektartást

Mert ő egy….//

febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
41%
A gyerekem miatt csinálom. Hozom viszem, edzések, suli. Ő nem lát ebből semmit, nincs veszekedés. Az életem lényegtelen, látom mi van kint, köszönöm de nem tudnék azonosulni vele.
febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!