Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része miért vesz el olyan nőt aki nem is illik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sok rovatban olvasom hogy már nincs szex, szexuálisan egyáltalán nem passzolnak. Nincs más lehetőség? Vagy csak már az elején nem akarják belátni hogy nem fog működni a dolog?


Mit gondoltok?



febr. 24. 18:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%
Mert csomó ember örül ha (a mai világban) talál párt, ugyanis a többség kapcsolatfüggő és retteg az egyedülléttől, magánytól, így inkább szenved egy sz.r kapcsolatban mint kilépne belőle esetleg választaná az egyedüllétet.
febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%

Talán mert annak idején, x évvel ezelőtt jó döntésnek tűnt, valószínűleg érzelmek is voltak, amik minden egyéb tényezőt elhomályosítottak.

Aztán jöttek a szürke hétköznapok. Most meg már tízrn, húszon év alatt felépített egzisztenciát, tini gyerekeket, közös életet nyilván nehezen fog az illető félre dobni, pláne, ha jelentkező ilyen feltételek mellett is akad a szexre, ugyanakkor a kényelmet is megtarthatja. Sok ilyen van, ápolt férfiak jó pozíciókban, akik a biztonságot választják, viszont a flörtre fiatal csajokkal nem mondanak nemet..

febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez abban gyökerezik, hogy a legtöbb no többet foglalkozik a lelki világával, sokkal inkább hajlamos az onismeretre, a férfiakat meg ez kevéssé foglalkoztatja. Emiatt nem ismerik magukat, nem tudjak, milyen társra és milyen kapcsolatra vágynak, egyedül az intenzív érzelmek számítanak, ami nyilván egy hullámzó kapcsolatban a legerősebb, amikor a felívelő időszak nagyon boldog, a lefelé pedig konfliktusokkal teli. Ez a hullámzó érzés pedig baromira tetszik a legtobbnek.
febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
48%

Mert ma egy rendes átlagos férfi örül hogy egyáltalán szóba áll vele egy nő. Nem mi találtuk ki azt a hatalmas vívmányt, hogy a nők lábai előtt hever a bolygó összes pasija, beleértve azt a hamis illúziót hogy ma a nőknek külföldi, de minimum 200km-ről kell férfi. Akik körbeveszik azok nullák, unalmasak. A társkeresőkön minden nőre 50-100-500 pasi hajt, visszafelé meg kizárólag csak a vonzó pasikra hajtanak a nők. Egy átlag nő 3 szinttel magasabbról is válogathat, egy férfi ugyanarról a szintről csak 3 szinttel alacsonyabbról várhatja hogy talán valaki szóra méltatja.


Az ismeretségi körömben nem is ismerek olyan srácot, férfit, aki maga hajtott volna fel nőt, igazából csak elfogadták azt akikkel együtt vannak. Ez később szokott probléma lenni, mert nem egy panaszkodik már arra, hogy nem kívánja a nőt, gyakorlatilag sosem tetszett neki, csak úgy volt vele hogy vagy a végtelen magány, vagy az a nő. Bíztak benne hogy majd megváltozik a hozzáállásuk, de ez csak hiú remény.


Amikor a nők panaszkodnak arra hogy impotens a férjük vagy a pasijuk az azért van, mert nem szerelemből és szimpátiából vannak együtt, hanem csak azért mert nem jutott más. Szexuálisan nem gerjed rá a férfi. Sajnos én is voltam így, és ezt a témát már sok ismerősömmel kitárgyaltuk. Bevallom, én már nagyon sz*rul éreztem magam 4 év folyamatos egyedüllétben, jött egy nő, nem tetszett, de gondoltam jobb lesz vele mint egyedül. Pár évig döcögve működött, az "i"-re a pontot az tette fel, hogy már nem voltam képes vele szexelni. Arra hivatkoztam hogy stresszes az életem, lenyomta a libidóm stb. Persze ez nem volt igaz, a libidómat maga a külseje nyomta el, ezért én szakítottam vele.

febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14. Ez eléggé egy Incel hozzászólásnak tűnik, aki senkinek nem tud és nem akar megfelelni.


Ha rád nem vágyik egy nő sem, nem a külsős lesz a probléma, hanem a rothadó belsőd. :)

febr. 24. 20:53
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azért nem csak, illetve legtöbbször pont nem a nő a hibás a kevés szexért a kapcsolatban. Ilyen is van de nem ebből van a több. Ellenben a férfi aki az elején "kapart" a nő után, udvarolt, becézte, kényeztette, kimutatta a nő felé, hogy a mindene, hogy kívánatos számára stb az pár év alatt belekényelmesedik a biztos kapcsolatba. Elmarad a virág, elmarad az udvarlás, elmarad szinte minden ami az elején elkápráztatta a nőt. A férfi elmegy munkába, hazajön, jobb esetben segít otthon, aztán megiszik egy sört, nézi a tv-t... még ha különben jónak is mondható a kapcsolat akkor is unalmas már ahhoz képest ami volt. Semmi törődés a nő női mivoltával, itt aki érti tudja mire gondolok. Aztán este az ágyban jó lenne a szex, ha a nő 1perc alatt felizgulna, megkívánná a pasit aki egész nap, sőt héten kb egy bókot nem mond stb. Na erre a nők nem képesek ill nem hajlandóak, nekik más kell. A férfiak hajlamosak azt hinni, hogy jól keresek, van otthonunk, járunk nyaralni, ezzel eleget tett. A nőnek érzelem kell. Persze a nők is meg tudnak változni, elhiznak, érdektelenek lesznek a férfival szemben stb.. De én ahol panaszkodó férjeket látok ott gyakran csak a kevés szex miatt panaszkodnak. Nem a nő kell már, csak az általa nyújtott kielegülés, a szex hiányzik..a fene fog 15 év után csokorral hazamenni, a fene viszi a feleségét vacsorázni stb.. Persze amit tízen év alatt elhanyagoltak azt nem lehet 1 hét alatt újra építeni, sőt, sokszor már soha. Van ami veszett ügy. Kinek nem inge ne vegye magára.
febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy ezt az idővel kevesebb lesz dolgot sem értem feltétlenül. Nyilván vannak egyéni esetek, meg amikor külső tényezőkön múlik a dolog, de gondolom a többség nem az első kapcsolatában házasodik, szóval múltbéli tapasztalatok alapján tud valamit mondani, hogy neki mennyi az alap igénye, mikor már nem tombolnak a hormonok. Én tudom, hogy heti 2-3-al elvagyok, akkor is, ha kapcsolat elején napi 2x szexelünk. A másik szintén tudja, milyen gyakran kívánta az előző kapcsolatában később. Szóval ezt sem ártana megbeszélni.

Ja, meg mondjuk eleve nem 1-2 év után házasodni.

febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
41%

15. Gratulálok, szép lelked van! Egy emberre mondtad hogy rothad a belseje. Jéééézusom, elég feljönni bármelyik fórumra és elkap a hányiger ettől az embertelen egoista, rideg és gonosz társadalomtól. Hát, én azt mondom, meg is érdemli ez az emberiség ezt a nyakig érő fostengert, mert ma már bevett szokás a másik ember sárba tiprása, de sebaj, a pszichológusok meg a pici kutyusok megoldják a problémát.


Ma már az van, hogy az emberek ismeretlenül is teljes szívből, zsigerből gyűlölik a másikat. Még egyszer gratulálok hozzá! Tök jó ismeretlenül is sz*rnak, rothadó lelkűnek nevetzni bárkit is. Én nem vagyok ilyen, de most én is azt kívánom hogy találjon be minden olyan embert mint te az élet összes rossz dolga, mert gyakorlatilag ezt érdemlitek. Ezt a magot ültettétek el, és garantálom is hogy hamarosan a saját bőrödön fogod érezni a saját rosszindulatodat!!!

febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
29%

16. A vízcsapból is az folyik hogy a nők mennyire imádják a szexet, mindegy hogy bunkó a pasas, mindegy csak legyen szexi. Az óriásplakátokról is a női szexualitás folyik, ma már konkrétan az jön le, hogy a nők szexuális vadállatok. Minden nőnek vibrátora van, ha kimarad egy nap szex nélkül meg akarnak bolondulni, a nők imádják az orális szexet, a nőknek már alap az anál és a mélytorok. Kiröhögik azt a férfit aki udvarolni akar, ma már röhejes a "normális" férfi kategória. Ma már az a kép él hogy ha hazajön a feleség, akkor a bejáratban már térdel, vagy a férje nyomja a falhoz, mert erről álmodoznak a nők. Meg arról hogy a konyhába, az erkélyen, a mosógépen, a garázsba dugják meg őket, ha lehet naponta háromszor. Ma az összes szexuális probléma oka a FÉRFI, mert hát nem képesek naponta 3X dugni, nem romantikusak, nem kényeztetik a nőket, bunkók, igénytelenek. Minden ami ezen a világon rossz, az csak férfitól jöhet!


Egyébként én meg azt tapasztalom, hogy ez a hírhedtem magas női libidónak a fele sem igaz. Lehet itt udvarolni, meg segíteni, meg virágcsokrot vinni, háztartást vezetni, főzni stb. Szex akkor lesz, ha őnagysága, azaz a nő megengedi. A nők sem akkora pengék az ágyban amiről a média áradozik. A nők többsége elutasítja az orált, az anált, elég az a jó öreg misszionárius 3 hetente egyszer. Mert hát kifogás az van! Ha meg kedves a férfi az unalmas. A hosszú kapcsolatban a férfi unalmas. Ha már apa, akkor unalmas. Ha már elmúlt negyven akkor unalmas. Ha házasságban eltelt 1 év akkor unalmas. Meg úgy a szex is unalmas. Anya üzemmód oszt' jól van, ez a kifogás adu ász! A férj segíthet mindenben, de a végén a fejéhez lehet verni hogy biztos csak a szexért segítettél! Gyakorlatilag bármit lehet tenni, simán el lehet ütni a dolgot azzal hogy "biztos hogy csak azért...". Aztán mindig dobogós még a "nem figyelsz rám", "nem érzem nőnek melletted magam" és a "stresszes vagyok" fantáziadús kifogás. Ó igen! A férfi mindig igénytelen, az összes férfi sört büfög vissza és pörköltszaftos trikóban f*ngja tele a szobát és szexet követel! :)


Fura hogy itt mindenki azt állítja hogy egy házasságban a nők szenvednek a szexhiánytól, én konkrétan egy ilyen nőről sem tudok, ellenben a 40-es férfi kollégáim, sporttársaim, ismerősiem zöme a hónapot nem tudja mikor volt valami otthon. Jókat is röhögünk egymáson, hogy így legalább legyen már benne valami jó is. Röhögünk egymás nyomorán, ha már a sajátunkon valahogy nem megy! :D

febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
69%

A libidó nem állandó. Pláne a nőknél nem. Hiába tudja valaki 25 évesen hogy neki heti 3 az ideális, ha mondjuk elkezd tabit szedni ami szép lassan úgy kiszárítja hogy gondolni sem tud a szexre. Vagy ha szül egy-két gyereket és teljesen megváltoznak mind a szervei, mind a hormonrendszere, mind a prioritásai. Senki nem tudja előre hogy 10+ év múlva mekkora lesz a libidója, vagy hogy a szülés mennyire hagy/nem hagy majd maradandó károkat a testében. Ja, meg még ott a klimax is, azzal sem nagyon lehet mit kezdeni.

Szerintem elég kevesen házasodnak úgy, hogy nem jó a szex. Inkább idővel laposodik el. És erre az sem garancia ha házasság előtt hosszú évekig együtt voltak, mert rengeteg esetben a gyerek a kiváltó oka a kevesebb szexnek. Arra meg nem lehet felkészülni sehogy sem.

febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!