Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként szakították már mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szakították már mert a férfi nem az egzisztenciájának megfelelő színvonalon élt?

Figyelt kérdés

Pl. megismerted és tudtad mennyit keres, de aztán rájöttél hogy nem azon a színvonalon él.


Tehát mondjuk keres 3x-et, de közben úgy él, annyit költ mintha csak 1x et keresne, 2x-et pedig félretesz és ahhoz nem nyúl, és azt is mondja rá hogy az majd nyugdíjas korára lesz.



márc. 10. 08:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Én szeretek utazni, jönni menni. Ő meg allandoan csak sporolt mindenen. Inkább vége lett
márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem ez miatt de kozrejátszott.

5 ször annyit keres mint én de felezteti a kaját is, és még egy nőnapi virágért is hálalkodni kell, születésnapi ajándék miatt meg leápolni. Mert a kis lelke úgy nyugodt csak hogy nem lehúzza a saját párja ha az husszor meköszön egy szál virágot is és ezért őt isteníti. Nőnapkor igy szinte nem is a nő van köszöntve hanem előtte kell leborulni mert vett egy virágot.


Amikor kidobtam mert lett másik barátom aki nem filléreskedik rajtam meg nem mellesleg szerelmes is belém igazán ill szeret is nem a pénzébe szerelmes), akkor aztán valahogy megnyiltak a pénzcsapok. Százezres ajándékok hetente(anyámhoz küldte meg a munkahelyemre mert en nem vettem át, éttermekbe invitálások, aztán jobb kocsit is vett merr a barátomak jobb van csak menjek vissza brühühühű. Az anyám még be is vette hogy biztos szerelmes az a pasi belém aki 3 éve is így kapar az biztos az. Nem az. Kapcsolatban ugyanazt hozta mjndog ahányszor kibekultem. A hideg nárcisutikus gyökeret csak. Az ilyen csa azt szereti meg tiszteli aki otthagyja es nincs vele, a párjait soha ha ugyanaz a nő a kettő akkor se.)

márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok pali megy ingyenélésre lehuzásra pl a nőnél nem fizet semmit a rezsibe lakbérbe de nála eszik sz.rik szexel héderel, nem állja a szórakozást progikat csak a felét, és aki nem mellesleg milliokat is keres. Nagyon oda kell figyelni a jol szituált pasikkal is, kulönben egy nő a gatyáját is ráfizeti es tartozásokba veri csak mellettük magát. Miközben elvileg ketten könnyebb..es nem épp anyagi csődbe kéne menni egy pasitól..
márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

# 3


egyébként mi lehet az oka hogy amiket leírtál, az fordítva el sem képzelhető, nem mondható ki.


Nézd leírom amit írtál csak nőkre értelmezve:


"Nagyon sok nő megy ingyenélésre lehuzásra pl a férfinél nem fizet semmit a rezsibe lakbérbe de nála eszik sz.rik szexel héderel, nem állja a szórakozást progikat csak a felét, és aki nem mellesleg milliokat is keres. Nagyon oda kell figyelni a jol kereső nőkkel is, kulönben egy férfi a gatyáját is ráfizeti es tartozásokba veri csak mellettük magát. Miközben elvileg ketten könnyebb..es nem épp anyagi csődbe kéne menni egy nőtól.."

márc. 10. 08:57
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten anyagi okok miatt még nem.


Viszont legutóbb jóformán alig lehetett bármi programot szervezni úgy, hogy igazából az összes exem többet keresett mint én. Én szakítottam, befizettem magam ilyen-olyan utakra, túrákra. Januárban meg rám írt. Nem tudom mit akart pontosan azon kívül, hogy beszélni szeretett volna, de mindegy is. A mostani párommal pont egy túrán találkoztunk és nem kell könyörögni neki, hogy menjünk.


Egyébként meg azért is szerettem volna ilyen programokra menni, mert amúgy is rengeteget dolgozunk, be vagyunk zárva a 4 fal közé jóformán semmi inger, közös élmény nincs a sorozatozáson és evésen kívül és én ettől kicsit többre vágyom.


És ha én rá tudok szánni akár időt, akár pénzt(itt 100-500 ezer forint is lehet a sáv), akkor ugyanezt szerintem el lehet várni a másiktól is, annak tudatában, hogy egyrészt többet is keres a hétköznapokban másrészt neki is ugyanannyi tartaléka van mint nekem.

márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem fordithato meg. Mert a nőknél szűrés eleve hogy olyan pasija lesz akire számithat vagy makd otthagyja őt gyerekkel a sz.rban egyedul. Hatalmasat kockáztatnak a nők azzal hogy egy pasi anyagi biztonságot nyujt e vagy a saját gyereke szájábol is sajnálni fogja e a kaját.


Teljesen máskepp működik a 2 nem


Es mindig a nő az aki vásárra viszi a bőrét!

márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Mert a nő fog ott allni a gyerekkel is egyedul 20 éven át, hogy ki kéne fizetni a fogszabályzót az angolnyelvtanárt meg az egyetemet. És apuka meg beintett.


A nőknek nagyon komolyan le is kell tesztelni ki az akivel egyaltalán szoba állnak. Es mit mutat fel a férfi.

márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 6


# 7


ja mondjuk a párkapcsolat házassági céllal az egy teljesen más kategória az tény.

márc. 10. 09:07
 9/30 anonim ***** válasza:
47%

Alapbol utódvédelmi ösztön van a nőkben ha nem házasság is.


Aki a párjára nem számíthat attol az utód is éhenhalna.

márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
A mai világban az életképes egyed nem a legerosebb legjobb vadász és akitől van hús az asztalon, meg össze tud állitani sárból nádból egy házat, hanem aki anyagi biztonságot nyujt a szeretteinek és nem mellesleg minden erejével a családot szeretteit a párját védi és nem kifele k.félget szabadon felelősségvállalás nelkul es ott lenne egy falunyi éhező gyerek utána.
márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!