Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként szakították már mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szakították már mert a férfi nem az egzisztenciájának megfelelő színvonalon élt?

Figyelt kérdés

Pl. megismerted és tudtad mennyit keres, de aztán rájöttél hogy nem azon a színvonalon él.


Tehát mondjuk keres 3x-et, de közben úgy él, annyit költ mintha csak 1x et keresne, 2x-et pedig félretesz és ahhoz nem nyúl, és azt is mondja rá hogy az majd nyugdíjas korára lesz.



márc. 10. 08:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én most pont egy ilyen kapcsolatban vagyok, és egyáltalán nem zavar. Nyilván lenne az a szint, ami szerintem már gáz lenne, de nem a puccolás, hanem az igényesség miatt (pl. jól kereső ember ne szigszalagozza már a 15 éves cipőjét, ami esik éppen szét, hanem vegyen egy újat).
márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21, Miért, lehet hogy egy cipőtervező veszett el benne valahol, és a cipők működését teszteli.
márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22: jaj, persze, majd pont szigszalaggal... ugyan már... :D
márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Miért ez tényleg megtörtént eset? Ilyet még sose láttam, hogy valaki szigszalagozta volna a cipőjét, és ráadásul látszó helyen, max olyat hogy levágta a keresztpántot (én, de nálam nem látszott a helye, azt hitték ilyen a cipő gyárilag)
márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

20

Hogyne...aztán majd tarthatod el, meg fizethetsz te mindent...lakhatást, kaja stb

márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#25 Az én fizumhoz is hozzányúlt volna, ha vele maradok. Olyan volt ez nála, mintha rohama lenne, nem lehetett leállítani. A tartozásairól meg már ne is beszéljek.
márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24: láttam már ilyet (nem randin volt, de lehetett tudni a srácról, hogy jól keres, telik-e rá, de "nem fogom ezt kidobni" jeligével megragasztotta látványosan szigszalaggal).
márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mamám második férje volt ilyen. Milliók le voltak kötve neki, ellenben koszos és sötét bérlakásban élt. Nem muszáj megvenni a lakást, de fel tudta volna újítani bőven. Autót megvett mamámnak, az egy dolog... De miután beédesgette magát, szépen kimutatta a nárcisztikus foga fehérjét. Úgyhogy mamámnak idős korában még menekülnie is kellett, aztán az öreg magára gyújtotta a lakást és semmi nem maradt. Ő konkrétan bolond volt.
márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28: amúgy nekem egy családi barátunknak volt ilyen "udvarlója". Millió körüli havi nettója volt, mégis gyűjtötte az út mellett az eldobott aludobozokat meg sörösüvegeket, mert hát nem hagyja veszni a pénzt, beválthatja az Auchanban... meg a strandon egy virslit nem volt hajlandó venni, sőt nem akarta engedni, mikor az ismerősünk meg akarta venni magának, mert hát az a boltban otthon megfőzve olcsóbb.
márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Még az rendben, ha van egy elve és magának nem akarja megvenni. Nálam is van olyan, hogy időnként meg tudnék venni ezt-azt és mégsem teszem. Illetve mikor volt is 1-millióm, nem vettem meg akárhol akármit. A többi része viszont tényleg instant durva mód.
márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!