Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként szakították már mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szakították már mert a férfi nem az egzisztenciájának megfelelő színvonalon élt?

Figyelt kérdés

Pl. megismerted és tudtad mennyit keres, de aztán rájöttél hogy nem azon a színvonalon él.


Tehát mondjuk keres 3x-et, de közben úgy él, annyit költ mintha csak 1x et keresne, 2x-et pedig félretesz és ahhoz nem nyúl, és azt is mondja rá hogy az majd nyugdíjas korára lesz.



márc. 10. 08:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
A nők akik nem szülnek. Nem azért nem szülnek mert nem akarnak, hanem utódvédelem az is. Hogy ebbe ő nem szül mert nincs rá meg az a kapacitás ami a gyerekre kéne. A sok pénz a sok idő a sok energia meg egy felelösségteljes ferfi aki a család "oszlopa".
márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen.


Iszonyat sóher volt. Engem viszonylag nehéz kiakasztani ilyen téren, mert abszolút a felesben történő fizetés pártján vagyok, de amit a srác művelt az kritikán aluli volt.

Gyakorlatilag élősködött rajtam.

márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Össze se jöttem vele. Nem az volt a baj hogy mennyit keres, nem ez alapján ítélek. Hanem huszonsok évre hitelt vett fel az anyjával és alig tudták törleszteni, a lakhatásuk se volt fixen megoldva, a mindennapjaikat is tönkre tette ez a helyzet. Sajnáltam őket de ilyen kapcsolatba nem szeretném belehúzni magam.
márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

# 11


hát igen, azért ma már egyre több férfi látja hogy mi az ára egy családnak munkában, stresszben, kialvatlanságban mérve.


Persze megkapod a családot, gyereket, házat stb. majd 50-60 évesen jön a számla egy pozitív ráklelet formájában.

márc. 10. 09:37
 15/30 anonim ***** válasza:

A nők viszont meg is halnának a gyerekükért. Es ingyen van a szitterkedés is meg a rengeteg munka amit a gyerekbe adnak. És mégcsak hálát sem várnak. Nekik az a lényege hogy az utód életképes lett es megtudja a helyét állni az életben. Es már ezért megérte a sok éjszakázás is ingyen es az is hogy a haja is ősz lett es megkönnyezik a gyerek esküvőjét is.


De mivel féltik hogy ez nem fog menni inkább meg se szülik inkabb nem akarják.

márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
10 Hogy kell sárból nádból házat összeállítani? Nyaraló is jó.
márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg egy szülésnek még mai nap is kockázata az is hogy belehaljat egy nő.

Más szerint meg mindenki tud szülni mi van abban, miért kell ajnarozni egy anyát.

márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten anyagi okokból, de a hozzáállása a pénzhez, pénzköltéshez (főleg a rám való költéshez) az nagyon nem volt szimpatikus. Közel 2 év alatt egyetlen egyszer mentünk el vacsizni, amire ő hívott meg, de azért szakítás után kérte volna vissza a felét (kb 20 ezres vacsi volt összesen kettőnknek, szóval nem arról van szó, hogy kiettem volna a vagyonából). Egyetemre jártunk még mindketten, én diákmunkáztam plusz kaptam az ösztöndíjat, szóval nem arról van szó, hogy ingyenélő lettem volna, de nyilván gazdag sem voltam, ő viszont nem volt hajlandó elmenni sehová, merthogy "xaros x ezerért ő nem fog lehajolni sem", alkalmi munkákat vállalt, amik magasabb órabért fizettek, de cserébe éjszaka kellett dolgozni meg hétvégén meg ilyesmi, és nem is állandó, megbízható bevétel volt (szüleinél élt, én kollégiumban). De azért sírt a szája, hogy nincs soha pénze semmire, és autót akar venni, de nincs miből. Én még fiatal voltam és naiv, engem amúgy abszolút nem zavart az, hogy felezzük a költségeket, sőt, részemről ez teljesen jól működött, de azért amikor a 99 forintos Sport szeletet elfeleztette velem, és még nagylelkűen lefelé kerekített 5 forinttal, hogy hát az az "ajándék", az azért megkérdőjelezte bennem, hogy mégis mi a tökömet várok el tőle :D Közös program nagyon max a környéken sétálás volt, jó időben esetleg elmentünk a Duna partra, de amúgy inkább csak ott csöveztünk a szobájában és tévéztünk. Amúgy én hülye még csak emiatt együtt is maradtam volna vele, mert ez annyira azért nem szakítóok, hát spúr, most istenem, közösködni nem kell, de millió egyéb probléma is volt a kapcsolatban. De azért utólag megkaptam, hogy tuti az anyagiak miatt hagytam el, és az utána következő fickóval is kizárólag a pénze miatt jöttem össze, mert neki már autója is volt. Hát, ha valaki ezt akarja hinni, akkor higgye, de ettől még igaz nem lesz.
márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

18

Remélem megmondtad neki, hogy az auto amugy alap! Es, ha azert is hagytad el, teljesen rendben van

márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Minimálon élt a szüleivel, mindenen spórolt, azt hittem, úgy is beszélt, hogy elrakja a pénzt, aztán elkezdett pénzt kérni, ott lett gyanús. Kiderült, hogy szerencsejáték függő. Amikor szakítottunk azt mondta, hogy nincs közöm a pénzéhez, ettől még összeköltözhetünk. Nem értette, hogy mi a bajom. Az lett a vége, hogy szerinte a pénzére hajtottam, és azért dobtam ki, mert ő túl okos volt, és nem tudtam lehúzni.😃
márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!