Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitől van, hogy egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy egy normális srác /18 éves, szűz/ (nem iszik, nem cigizik, nem töri össze az első megállót amit meglát, nem firkálja össze a buszok üléseit, nem szól be senkinek, nem nagyképű. ) és még aránylag normálisan is nézki? !

Figyelt kérdés
Talán annyi hibája van hogy kicsit félénk. De akkor miért nincs barátnője?
2009. jan. 4. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Jaj ez olyan bosszantó mikor itt rinyálnak a fiúk...fogadnék, hogy nem is lépsz semmit , hogy legyen, és közben a felszínes cicababákról álmodozol, közben pedig a vad fiukra vágyó láynokat itélitek el...ugyan...én sose vágytam vad fiura abarátom is elég félénk volt míg össze nem jöttünk, de azért képes volt kezdeményezni....Ne itt kérdezgesd hogy mért nincs hanem menj bulizni, érezd jól magad a bőrődben, mert ha te szarnak tartod magad , hogy várod el másoktól , hogy nekik ne ez legyen a benyomásuk...
2009. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A "nem iszik" en változtass. Nem kell full részegségig innod magad, de néha kis ital nem árt, felszabadítja a gátlásokat. Én is hasonló típus voltam, aztán mikor ittam kicsit megnőtt a szám, és a csajoknak bejött a duma, össze is jött ez meg az. Mondjuk szexre még várni kellett, de a kezdeti sikerek meghozták az önbizalmam és a barátnőm.
2009. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, tartsd meg jó szokásod és továbbre se cigizz, igyál stb., mert arra csak a pénzt dobod ki, és lehet, hogy épp egy olyan estén mulasztod el életed nőjét.

Amit pedig tanácsolni tudok, hogy nézelődj az utcán, nézz a lányokra (arcukra) és mosolyogj rájuk ha megtetszik valamelyik. Ha pedig vissza mosolyognak rád, akkor azt egy fajta jelnek veheted, és odamehetsz esetleg hozzá beszélgetést kezdeményezni.


Ne ijedj meg a visszautasítástól!!! Az egyik barátomnak szoktam mondogatni, hogy 10 lányból 1 pont őrá vár. És ha visszíutasítanak 3an, azt nem úgy kell felfogni, hogy ez nem az az 1 volt, hanem hogy ez a három közelebb vitt ahoz, hogy megtaláld Őt. :)


Sok sikert! (L/18)

2009. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

sok hasznos ötlet van itt :)

először is, ugye tudod, milyen ritka jelenség vagy? :) 18/L vagyok, és nem sűrűn találkozok ilyen srácokkal...

egyébként vannak akiknek pont a félénkebb típusok jönnek be. csak azért ne változtass, hogy végre legyen már egy csajod..

nem tom, így lányként nem tudok sok mindent tanácsolni, főleg mert 1. már egy csomó mindent leírtak itt, 2. sztem jó vagy így, a félénkségeden meg más nem tud változtatni, csakis te :)

Hajrá!

2009. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sztem változtatni fogok még hozzá rossz irányba. Mert így soha nem fog semmi össze jönni. És már nagyon nem bírom nő nélkül. Lett volna egy lány de sajna egy másik srác tetszik neki. De nem adom fel. Ha nem sikerül akkor megfogok változni. talán rocker leszek :) ... vagy vmi más... de komolyan! Mert azt mondja lány hogy aranyos vagyok meg ilyenek. Nincs velem semmi baj azt mondja. de akkor mért nem jár velem... ha a másik srác nem lenne talán sikerülne.
2009. jan. 7. 22:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért rocker vagy bármilyen más irányzat követője ne azért legyél mert divat, az nem vezet jóra. Nekem pl hosszu hajam van, mégsem vagyok rocker, csak jól áll és buknak rá a csajok:P

Változz, de ne feltétlen rossz irányba, néha kis buli az nem rossz. Inkább lazább irányba.

2009. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Talán annyi hibája van hogy kicsit félénk"

"De akkor miért nincs barátnője?"

válasz kicsit félénk.

a kérdés értelmetlen.


2.

a csajok nem az ilyenek nem kellenek.

2010. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 SirRasor ***** válasza:

off: előző: gratulálok az értelmes és ép mondatokhoz :D

on:


Figy, ugyanebben a cipőben jártam! Rájöttem, hogy mi a megoldás, és utána elég hamar meg is találtam a párom! Az dicséretes, hogy rendes pasi vagy, ezen ne is változtass. Viszont a kisugárzásodon kell változtatni, méghozzá azt kell érezniük a körülötted lévőknek, hogy dinamikus egyéniség vagy gyors felfogó készséggel! Ezt én például úgy értem el, hogy elkezdtem nagyonsok emberrel beszélgetni nagyonsok mindenről, új elméleteket alkottam meg sokat olvastam. Ha megváltozik a kisugárzásod, akkor a többi már magától fog jönni. Ja de a kisugárzás alapja hogyan tud megváltozni? Egyszerűen csak akarnod kell minden porcikádból! Aludj el úgy, hogy érezd, hogy a következő nap mennyivel jobb leszel, mint az előző nap.


Lényegében ennyi.


ui.: kisugárzást módosító tényezők: pl új sport, vagy teljesen új tevékenység, amiben FOS vagy, de fejlődni fogsz idővel, mert ez megnyomja picit felfelé a morált.

2010. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!