Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés volt, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt, mikor távkapcsolatban éltetek, de a párotok nagyon akarta, hogy odaktözzetek a másikhoz?

Figyelt kérdés

Itt én vagyok az, aki külfdön él, ugyanakkor kb 1 éve vagyok együtt a párommal.Home office-ban dolgozom főként,de azért elvárják, hogy bejárjunk 2x. Persze ha nem mész be, az se gond, ha van valami indokod, de nyilván hetekig nem maradhatsz otthon. Én gyakran azt csinálom, hogy csüt-pént, majd hétfő-kedd irodában vagyok, utána megyek haza a páromhoz.


Szüleim szintén pestiek, de pl apám nem tud arról, hogy meleg vagyok, anyám meg nem is örül nagyon, hogy fiú a párom.


Egy szó mint száz, nem túl ideális ez a helyzet, mert pénz meg idő az ingázás, gyakran éjszaka utazom, így másnap hulla vagyok a munkában. Na meg értitek, nehéz spontánnak lenni. Párom nagyon szeretné ha hazaköltöznék, szerintem ő kevésbé hajlandó hozzám költözni, mert nem túl jó az angolja, nem is szereti az itteni nyvet, engem viszont győzköd, hogy csatlakozzak a cégükhöz.


Én meg nagyon el vagyok bizonytalanodva. 30 vagyok, a párom 25, nekem ez az első kapcsolatom. Nem akarok szakítani a páromtól, de valahogy nem érzem késznek magam arra, hogy hazaköltözzek, eldobjam azt az életem, amit 4 évig itt építettem.


Tisztában vagyok vele, hogy egy távkapcsolat csak akkor működhet, ha hosszú távon megszűnik a távolság, de egyelőre nem merek lépni. Mert viszonylag meg vagyok elégedve a kinti életemmel is. Van munkám, néhány ismerős is, szal értitek.



márc. 29. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát....én nem értem
márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem illetek egymás jövőképébe, ennyi. A távkapcsolatba nem csak az tartozik bele, hogy valamikor megszűnik a táv, hanem az is hogy már ismerkedéskor letisztázzátok ki, mikor és hogyan vet ennek véget.

Én a helyedben maradnék. Te "több mindent elértél" kint, mint ő valószínűleg. Ha ezeket feladnád és vége lenne a kapcsolatnak nem hiszem, hogy túl őszinte lenne a mosolyod. Valakinek engednie kell az igényeiből.


Persze vannak alternatívák. Határhoz költözni (amennyiben szomszéd országról van szó), ami megkönnyíti a munkahelyed közti távot, de a párod még MO-n dolgozhat. Autó, amivel gyorsabb és kényelmesebb utazni. Vagy ami még eszembe jutott, hogy azokon a napokon mikor bent kell lenni kiutazol, szobát bérelsz majd haza utazol MO-ra. Nyilván ez egy hatalmas anyagi megterhelés hogy itthon is meg kéne oldani a lakhatásod és még mellé hetente szobát foglalni.

Az ő oldalát nem ismerem, ahhoz nem tudok alternatívákat írni.

márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Jelenleg eleg sokba kerul kint a lakhatasom. Paromnak van kutyaja is, akit viszont nem hozhatok ide. Ez szinten problemat okoz, merr mikor o jon ki hozzam, otthon meg kell ezt oldani. Neki viszont nincs tul sok baratja.


Lakhatas: ha Pesten vagyok, nyilvan a paromnal vagyok, ha meg ő hazautazik a szuleihez, akkor a szuleimnel vagyok Pesten.

márc. 30. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!