Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársak, melyik konfliktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, melyik konfliktus vezetett szexualis elhidegüléshez a pasid iránt?

Figyelt kérdés
Melyik veszekedés vagy konfliktus jelentette köztetek a szex végét, amikor meghalt a szexualis vágy, ami addig lángolt
ápr. 1. 00:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Gyerekek, nálam minden összejött. A “párom” akit az univerzum küldött mert biztos alacsony vibrációsszintem volt a csaladi gondok miatt egy:

- nőzős, megcsalós, párhuzamos kapcsolatot futtató

-maniakus hazudozó, hazudott ha okkal es ok nelkul is, apró dolgokban

-online kaszinozós meg szerencsejátékos, fizetése eltűnt sokszor pár óra alatt

-mindenkinek mocskolt, kitárgyalt, röhögtetett es sajat magat viktimizálta, nem tudom miert volt erre szüksege, miert gondolta, hogy mast erdekel az ő elete, de ő ezt kenyszeresen csinalta.

-nem lehetett vele szakítani, mert fenyegetni kezdett minden aljassággal, hogy megfúr itt ott, szóval azert ugye levakarni se lehetett, maig hívogat

Na gyerekek, ezt nehez überelni.

Ez volt a teljes csomag, ahogy mondják. Nem hittem, hogy van szarabb a volt férjemnél de a természet mindig meglep

ápr. 1. 09:43
 12/15 anonim ***** válasza:
pl az hogy meghízott, aztán elkezdett titokban drogozni és hazudozni
ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy hétköznapi probléma miatt tört-zúzott a lakásban.
ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, 13 as, hogy ez kiábrándító. Megkérdezhetem, hogy mi volt az a probléma, ami így kihozta a sodrából ?
ápr. 1. 12:44
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Sajnos nem írhatom le, mert felismerhető lenne. De általában, ha homokszem került a gépezetbe, kifordult magából. Ez a rombolás azonban túlment minden határon.
ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!