Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőm de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm de nem kívánom, miért van ez?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az első pár hónapban még jó volt a szex, de aztán a részemről eltűnt a testi vonzalom felé, mintha átalakult volna egy másik fajta szeretetre az egész. Más nőket viszont kívánok, de megcsalni sosem csalnám, lett volna már rá több lehetőségem. Olyan érzésem van mintha valami rokon lenne és nincs kedvem vele szexelni. Már beszéltünk is erről sokat, de nem tudok ezen sajnos változtatni akárhogy próbálok, sosem volt még ilyen velem egyik barátnőmmel sem ezelőtt.


Szerintetek mit tegyek?

Nekem nagyon fontos a szex és neki is, így viszont nem tudom meddig fogom még bírni …. Nagyon kívánom a szexet csak az a baj, hogy nem vele



ápr. 1. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts és ne rabold tovább az idejét.
ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz jobb ez és nem sikerül ezt valahogy visszafordítani akkor természetesen elhagyom, nem akarok önző lenni … szeretném hogy ő is boldog legyen, mégha rohadtul fog fájni mindkettőnknek is…. Nagyon szeretem, ezért szeretnék megoldást találni erre.
ápr. 1. 12:40
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Mert anno sem tetszett, csak örültél hogy van kit rommá dugnod naponta 5X. Aztán a kezdeti lelkesedést felváltotta a realitás, rájöttél hogy a cölöp lábak, a vaskos alkar, a husi újjak nem hoznak lázba. A csajszi amúgy rendes meg minden, de most már olyan nő kell akire beindulsz!


Én is átestem ezen, én kerestem olyat. Na, nála meg az van, hogy csorgatom rá a nyálam, szex meg nincs. Valószínűleg nála meg én vagyok az, akire nem indul be, bár a bevallása szerint asszex.

ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
A megoldás a szakítás. Nagyon megalázó és romboló, ha nem kívánod. Elveszti az összes önbizalmát. Rég szskitani kellett volna.
ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló:


Az én barátnőm szép és fitnessbe is jár, nem azzal van a gond h kövér lenne.. csak egyszerűen nem az én esetem és nincs meg részemről a kémia. A kérdés hogy van e erre valami megoldás a szakításon kívül, mert amúgy minden más nagyon jól működik és jól oldjuk meg a problémáinkat is.


Más barátnőimmel eddig semmi ilyen gond nem volt, nem is gondoltam, hogy valaha ilyen problémám lesz.

ápr. 1. 12:45
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Hogy tudnak emberek éveket pazarolni az életükből ilyen szexmentes kapcsolatokra? Mintha saját magad ellensége lennél.
ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

#6

Azért,mert szereti.

Tegyük fel,hogy szétmennek,de barátok maradnak.

Új kapcsolatuk lesz és két lehetőseg van.

Vagy tönkremegy az új kapcsolat.Még ha az elején el is fogadta a másik,hogy jóban van az exével,egy idő után elő fog jönni a féltékenység.

Vagy,mint írta.Olyan lesz mintha egy rokonoddal meg kéne szakítanod a kapcsolatot az új barátnőd miatt.

Ez egy rohadt nehéz dolog lehet.

Én nagyon sajnálom a kérdezőt.

Fogalmam sincs mit kezdenék egy ilyen helyzetben,ebből nem lehet jól kijönni.

29/N

ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
#7 de olyan emberrel nem maradok párkapcsolatban, akit szexuálisan nem kívánok, kedveljem akármennyire is (nálam ilyen esetben szeretetről, szerelemről szó sincs). Az ilyeneknek jók barátnak, de nem párnak. Nem értem egyáltalán minek összemosni a kettőt.
ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ő mi a francnak van veled ha nem tudod megdugni?
ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Én értem mire gondolsz.Igazad van,hogy egy ilyen kapcsolat nem kapcsolat.Pont ezt írtam,hogy barátnak jó lenne.De ha vége lesz a kapcsolatuknak nem fog működni a barátság egy új kapcsolat mellett.

(7)

ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!