Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőm de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm de nem kívánom, miért van ez?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az első pár hónapban még jó volt a szex, de aztán a részemről eltűnt a testi vonzalom felé, mintha átalakult volna egy másik fajta szeretetre az egész. Más nőket viszont kívánok, de megcsalni sosem csalnám, lett volna már rá több lehetőségem. Olyan érzésem van mintha valami rokon lenne és nincs kedvem vele szexelni. Már beszéltünk is erről sokat, de nem tudok ezen sajnos változtatni akárhogy próbálok, sosem volt még ilyen velem egyik barátnőmmel sem ezelőtt.


Szerintetek mit tegyek?

Nekem nagyon fontos a szex és neki is, így viszont nem tudom meddig fogom még bírni …. Nagyon kívánom a szexet csak az a baj, hogy nem vele



ápr. 1. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért van, mert elmùlt a fellángolás részedről, valòszínű sosem volt igazi szerelem. Szakíts vele, mielött nagyon lerombolnád az önbizalmát. Nincs ebben semmi szégyelnivalò, gyakran megesik.
ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Tegyel meg mindent,amit eddig nem tettel meg az eletben. Uj hobbik.uj baratok. Vesztenivalod nincs. Ilyenkor belefer a 3-as szex,jatekok, megcsalas megbeszeles utan .
ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Elkerulo kotodes jellemzo rad. Menekulnie kell eloled,h erdekeljed. El kellene jarnia tarsasagba,dolgozni,sportolni meg tobbet. Te vadaszni szeretnel ra.
ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
79%

Igaz én lány vagyok,mi meg tudtuk menteni a kapcsolatunkat. Mikor 2 éve voltunk együtt kb én is így voltam,valahogy nem vonzódtam páromhoz szexuális téren de nagyon szerettük egymást. Sokszor elutasítottam mikor próbálkozni akart mert egyszerűen valami megváltozott bennem,nem indított be úgy a látvány sem mint azelőtt. Közös fürdés után mindig megkívántam,szerettem nézni ahogy törölközik. De volt amikor örültem hogy kiment már a fürdőből.

Meg kellett vele beszélnem mert tudom hogy sokszor kellemetlen volt és rosszul esett neki amikor elutasítottam. De elmondtam mi volt a bajom.

Elkezdett máshogy öltözni,sürrűbben mentünk el együtt valahova,amikor kiadták az oppenheimert megnéztük a moziba,hazafele sokat beszéltünk róla ,otthon aztán megint bepróbálkozott és nekem is volt kedvem hozzá,meg valahogy nem azt éreztem hogy nem tetszik hanem nagyon megkívántam. Innentől kezdve többet szexeltünk és a páromat is vonzónak találom azóta is. Nem tudom mi volt velem,de lehet hasonló cipőben jártunk.

ápr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzel így mert nem vagy szerelmes belé és nem is kívánod mint nőt. Te magad írtad olyan mintha rokon, barát lenne számodra. Ezen nem tudsz változtatni már. Annyit tehetsz, hogy szakítasz vele.

Ne legyen megcsalás az egész vegetáló kapcsolatból se általad, se általa.

ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mehet ez így majdnem 3 éve? Ő se akar semmit?
ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem és a barátommal, csak esetünkben az én érzéseim változtak meg. Nagyon szeretem, mindig olyan jól érzem magam vele (ill. érezzük magunk együtt), de a vonzalom már nálam sincs meg. Mondjuk nálam senki iránt, egyáltalán nem vágyom már szexre. Beszéltünk erről, próbáljuk megoldani, de nagyon kegyetlen egy szituáció ez.

Én is sokszor úgy gondolom, hogy az ő érdekeit az szolgálná, ha szakítanánk, de gyenge vagyok hozzá, hogy megtegyem. Viszont ahhoz túl jó ember, hogy magam mellé láncoljam egy szexmentes kapcsolatba. És sajnos a jövőképünk sem egyezik.


Azért jó volt olvasni, hogy vannak sorstársaim.

ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!