Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem kíván a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem kíván a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban elég sok konfliktus volt köztünk és majdnem szakítottunk is, de ezeket sikerült megbeszélnünk, viszont a szexuális kapcsolatunk nem állt helyre, ami azt jelenti, hogy konkrétan 5 hónapja semmi nincs köztünk. Többször próbáltam megbeszélni vele, azt mondja nincs oka csak neki még idő kell ehhez, mert nagyon megbántottam, de én úgy gondolom, hogy már nem kíván, mint férfit csak szeret, mint embert. Korábban egyébként minden rendben volt köztünk, sokszor ő kezdeményezte és elmondása szerint élvezte is velem a szexet. Azt mondja, hogy nincs más pasi a dologban.

ápr. 3. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Kamu a csaj. Szex nincs de minden egyéb anyagi jellegű dolgot bezzeg elfogad tőled mi? Használ addig amíg nem talál mást, majd jön a szöveg, hoogy megismert valakit a munkahelyén, akivel egy hullámhosszon vannak, bla-bla-bla.

Senki ne büntessen már 5 hónapig, vicc.

ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha a jellemével levizsgázik a férfi, az elveszi a kívánatosságát, ez fix.
ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

"elmondása szerint élvezte is velem a szexet"

Az nagyon fura ám, hogy erről kérdezni kell valakit.

Azt nagyon nehéz letagadni, ha valaki élvezi a szexet.:)

ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 de akkor miért nem dobja a csaj?
ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbálsz rányomulni, kezdeményezni, mi történik? Sosem tudod meghozni a kedvét egy kicsit sem? Csókolózni azért szoktatok? Mármint rendesen, nem csak ilyen szájrapuszi
ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen ez jogos. Én is úgy éreztem szóval ezt nehezen tudta volna tagadni. Teljesen elfordult tőlem ilyen téren és számomra az a rémisztő, hogy ha ő ezt ilyen hosszú ideig megtudja vonni magától, akkor ez számára előtte sem jelenthetett túl sokat vagy csak miattam vette rá magát és sose kívánta igazán.
ápr. 3. 21:53
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
4: Én úgy értem a sztoriból, hogy dobta, de a fiú visszakönyörögte magát.
ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A csókokat engedi valamennyire meg azt is hogy ölelgessem, de amikor többet akarnék mindig közli, hogy nem szeretné meg hogy adjak időt, majd ha megbékél stb igaz az elmúlt pár hónap elég viharos volt, de már egy ideje rendben van a kapcsolatunk csak a szex nem állt helyre.
ápr. 3. 21:57
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap alatt nem javult a helyzet, akkor már nem is fog. Ne raboljátok egymás idejét.
ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Noren1989 ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=4XpyAcZ8PQM


Én csak ennyit mondok, és távozz ebből a kapcsolatból emelt fővel.

ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!