Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem kíván a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem kíván a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban elég sok konfliktus volt köztünk és majdnem szakítottunk is, de ezeket sikerült megbeszélnünk, viszont a szexuális kapcsolatunk nem állt helyre, ami azt jelenti, hogy konkrétan 5 hónapja semmi nincs köztünk. Többször próbáltam megbeszélni vele, azt mondja nincs oka csak neki még idő kell ehhez, mert nagyon megbántottam, de én úgy gondolom, hogy már nem kíván, mint férfit csak szeret, mint embert. Korábban egyébként minden rendben volt köztünk, sokszor ő kezdeményezte és elmondása szerint élvezte is velem a szexet. Azt mondja, hogy nincs más pasi a dologban.

ápr. 3. 21:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Más nőnél én is erre gondolnék, hogy megcsal, de ő fura ilyen téren, nagyon zárkózott típus és külsőségekkel, illetve anyagi javakkal nem lehet le venni a lábáról, mert elég gazdag családból származik. Nem is volt korábban sem más partnere rajtam kívül, sose volt egyéjszakás kalandja, teljesen jól elvolt egyedül.
ápr. 4. 08:44
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
A toltott kaposzta volt mar? Ugy latszik eleg sokaknak nem trivialis ez, pedig mindig ez a vege.
ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok én is vele, hogy ez már nem az igazi így. Sajnos korábban sem voltam sikeres, nem igazán tetszettem egy nőnek sem, aztán jött a jelenlegi párom, aki reményt adott arra, hogy nem egyedül kell leélnem az életem. Odafigyelek pedig a külsőmre, próbálok igényesen öltözködni, 2-3hetente fodrász, rendszeresen eljárok edzeni stb mégsem veszek észre soha egy pozitív visszajelzést sem egy nőtől sem a környezetemben.
ápr. 4. 11:33
 24/27 anonim ***** válasza:
39%
16-os, jó esetben szerelem van, de legalábbis szeretet. Ezek elmúlhatnak. Ami igazán és hosszútávon egybeköt egy házasságot, az a gazdasági érdekközösség. A nevében is benne van: házasság. Meg lehet nézni, milyen szinten borul az élete annak, aki válik, anyagilag. Ki kell nőni a Disney mesékből. A nagyszüleink, dédszüleink is azért maradtak együtt életük végéig, mert gazdaságilag ez érte meg.
ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezo a noknel valo sikeresseg nem a kulson mulik, hanem a viselkedesen. A kommunikaciot 80%-van a metakommunikacio teszi ki. Tehat ha luzer mentalitasod van, az mar messzirol latszik a mozgasodon is peldaul. Marpedig a jelek szerint ez jellemez teged, a kapcsolatban is inkabb a papucs szerepet valasztottad.
ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Már kezdett javulni a dolog, de ma megint csúnyán összevesztünk, mert mertem szólni egy megnyilvánulása miatt, ami nekem nem esett jól és ezután lehordott mindennek, hogy én uralkodni akarok felette, állandóan kötekszek, nézzek magamba, gáz vagyok stb szóval engem állított be rossznak és én érezzem magam szarul és persze most ő nem szól hozzám, ő van megsértődve. Na most egy ilyen helyzetben, hogyan ne legyek papucs?
ápr. 4. 18:48
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Segitek. Kozlod vele, hogy mucus, en ezt a viselkedest nem turom el senkitol. Elvarom, hogy a vitat, de a veszekedest azt nem. A passziv agressziodra meg nem vagyok vevo. Mivel ugy latom, hogy ezen valtoztatni nem tudsz, ezert szakitok veled, es keresek olyat magamnak, aki nen kap idegosszeomlast ha tiszteletlenul beszel velem es ezt szovateszem. Ennyike. Igy nem leszel papucs, es meglesz a lehetoseged tovabblepni. Amig mindent lenyelsz, hogy ez a szar kapcsolat megmaradjon, az kiirt minden ferfiassagot beloled. Tudni kell felismerni, hogy szar kapcsolatban vagy, tudni kell dontest hozni, hogy ezt nem folytatod tovabb, es merni kell lepni, hogy ujra tudd kezdeni es jobb alapokra tudd epiteni a kovetkezo kapcsolatod. A ferfiak igy csinaljak. A papucsok meg ragaszkodnak a meglevo szarhoz. Igyanez megy az elet osszes teruleten is. Vannak, akik sose valtanak munkahelyet, mert a megleco szarhoz is ragaszkodnak. Bem vallaljak be a kockazatot, bem vallaljak be, hogy esetleg fejlesszek magukat, uj dolgokat tanuljanak. Ugyanez a gyokere, kishituseg, lustasag.
ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!