Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem kíván a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem kíván a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban elég sok konfliktus volt köztünk és majdnem szakítottunk is, de ezeket sikerült megbeszélnünk, viszont a szexuális kapcsolatunk nem állt helyre, ami azt jelenti, hogy konkrétan 5 hónapja semmi nincs köztünk. Többször próbáltam megbeszélni vele, azt mondja nincs oka csak neki még idő kell ehhez, mert nagyon megbántottam, de én úgy gondolom, hogy már nem kíván, mint férfit csak szeret, mint embert. Korábban egyébként minden rendben volt köztünk, sokszor ő kezdeményezte és elmondása szerint élvezte is velem a szexet. Azt mondja, hogy nincs más pasi a dologban.

ápr. 3. 21:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szóval magyarul mindig már a legelején leoffol. Ez ennyi volt akkor szerintem. Ha 5 hónap alatt egyszer sem jött meg a kedve, hiába akadtak olyan helyzetek, amik alkalmasak lettek volna, sőt bele is kezdtetek a hangulatnak való megágyazásba, akkor nincs miről beszélni. Ezt sajnos nem lehet erőltetni, részéről nincs meg a vágy, amit gyáva bevallani, de ez nem fog megoldódni, hiába beszélnétek is meg. Szerintem engedjétek el egymást.

ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen ez történt, ahogy a 7es is írja csak konkrétan nem mondta ki, hogy vége. Köszönöm a válaszokat mindenkinek sajnos én is kezdem belátni, hogy ez a helyzet, de nem könnyű kilépni és valamiért mindig bízok benne, hogy javulhat.
ápr. 3. 22:16
 13/27 Noren1989 ***** válasza:
84%

És bevágom a klasszikot:


"Döglött a kutyád, de megtarthatod."

ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudja rólam, hogy mennyire kívánom, mert múltkor mondtam, hogy legközelebb majd lehet én leszek elutasító és mosolyogva annyit felelt rá, hogy olyan úgy sem lenne, mert pár simítás elég nekem. Plusz B opcióm sincs, úgy értem, hogy más nő, akivel félreléphetnék és ezzel is tisztában van.
ápr. 3. 22:20
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. Nagyon is kívántam, imádtam vele a szexet. De miután leszerepelt előttem és megbántott, nem tudtam többé úgy élvezni vele. Volt amikor csak kifejtette, hogy átlagos vagyok külsőre, de az nem baj, mert jó nő neki nem kéne, mert azt félteni kell. Utána nem nagy kedvem volt többé levetkőzni, de akkor még ment a szex, csak soha többé nem tudtam igazán elengedni magam és élvezni. Később az anyja mellé állt egy olyan dologban, ahol az embertelenség és közöny, ami mindig is bennük volt, felháborított. Onnan kezdve, hogy megláttam benne az anyja közönyét és a gyávaságot, valóban soha többé nem feküdtem le vele. De akkor már nem szerettem és ezt tudta. Hogy miért maradtam vele? Mert akkor már gyerekünk volt, akit fel kell nevelni és mert anyagilag így kényelmesebb az életem. Hogy egy pasi miért marad benne egy szexmentes kapcsolatban? Pl.mert anyagilag/lakhatásilag jobban jár és annyira nem jó pasi vagy annyira csóró, hogy esélye sincs másik olyan nőre, aki számára vonzó.
ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

15: ÉS az egyedülállók full azt hiszik, hogy a párkapcsolat az egy mézeshetek szerelmi kapcsolat és emiatt vannak kiborulva, hogy egyedül vannak... Esetleg hogy aki kikosarazta őket, a másik nővel lakik...

Agyamateldobom...

ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Nokent mondom, tobb baratnom epp megromlott hazassagban vagy valas kozben szexelt a ferjevel. Ok kivantak, nem taktika volt. A fizikai vonzalmat ennyi idore nem olheti ki a korabbi vita. Elobb hinnem, hogy nem kivant teged, es ez is hozzajarult a konfliktusok elmergesedesehez.
ápr. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Más dugja
ápr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 gabor49 ***** válasza:
77%
uj kapcsolat ennyi
ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
Nézz ki jobban, mint aki dugja! Mert dugja valaki, ez 100%.
ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!