Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretném megkereszteltetni a lányomat, és úgy gondoltam, hogy a nagynénémet kérném fel keresztanyukának, ugyanis nagyon sok mindent köszönhetek neki mai napig. Párom a volt munkatársát és annak a feleségét akarja, mert neki kb tök mindegy. Én ezt a két embert nem is ismerem, annyit tudok róluk, hogy mind a kettő züllőtt életű. Tegnap nagyon ideges lettem, hogy a párom, hogy lehet ennyire nem törődő és két idegenre bízná a kisgyermekünket, ha ne adj Isten velünk bármi történne. Természetesen ő nem kedveli a családomat, mindenkivel baja van és csak azért is azt mondja, hogy az én nagynéném nem lesz a keresztanyukája a lányunknak. Én és a családom is vallásosak vagyunk, párom tudja mennyire fontos ez nekem, ő viszont egyáltalán nem az és gyerek vállalás előtt azt mondta, hogy ő meg sem kereszteltetné. Nem értem mit akar ezzel elérni. Egyébként nagynénémet fogalmam sincs miért utálja ennyire, amikor felajánlott nekünk teljesen ingyen egy lakást is itt a városban, hogy ne kelljek albérletet fizetnünk és minden pénzt félre tudjunk tenni saját lakásra. Ti mit tennétek a helyembe?

ápr. 13. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én? Nem is lennék azzal a férfival hiszen mindenkit utál.

De te úgyis vele maradsz, szóval megmondanám neki, hogy a gyerekem keresztszülői nem lesznek idegenek akiket egyáltalán nem ismerek.

Vagy lesz a nagynéni, vagy valaki más az ő családtagjaiból és a tiédből is egy akik persze bevállalnák.

Mondd meg neki, hogy nem kell megjelennie a keresztelőn ha egyszer neki nem fontos. De akkor ne idegeneket válogasson ki. Együtt kell dönteni és nem csak rá mutogatni valakire.

ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy válasszon valakit a családjából, mondjuk a testvérét. Azt mondta, hogy nem, mert neki a barátai a családja.
ápr. 13. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és te ki vagy neki? Azt megkérdezted?
ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi érdemlegeset nem tud erre mondani. Mióta kiderült, hogy kislányunk lesz, azóta úgy érzem, hogy nagyon részt sem akar venni az életében a gyereknek.
ápr. 13. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Miért vagy még vele együtt? Szereted, vagy apát akarsz a kislánynak? Esetleg szégyellnéd, hogy egyedülálló anyuka lennél, a család lenézne, vagy micsoda? Azt ugye tudod, hogy a gyereknek attól rosszabb nincs minthogy az apja nem szereti, nem törődik vele, veszekedik veled, érzi a feszültséget? Ki fog hatni az ő életére a jövőben a rossz minta általatok? Helyedben megfognám magam és elzavarnám a francba. Vagy elmennék a lakásba amit felajánlott a nénike. Ő meg fizethetné a gyerektartást.
ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól a paptól nem tudsz tanácsot kérni, akihez jegyesoktatásra jártatok?
ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ott bsztad el mikor ennek az embernek megszülted a kislányt.
ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez se tart sokáig...
ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!