Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám úgy megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám úgy megbeszélni a férjemmel, hogy segítsen itthon, hogy végre meg is értse és ne csak múló elmezavarnak gondolja?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat, kihűlő házasság, problémás gyerekek, szóval minden adott egy nehézségekkel küzdő kapcsolathoz.

Én itthon vagyok GYES-en, ő dolgozik. A gyerekek nagyok, de ők is csak segítseggel, meghatarozott paraméterek mellett csinálnak bármit is, szóval ahhoz is én kellek. Eljutottam arra a pontra, hogy túl sok nekem minden is egyedül. Ezt már többször elmondtam a férjemnek, megbeszéltük, megígerte, hogy változtatni fog 1-2 napig próbálkozik, aztán megint semmi. Lassan már a kérlelésbe, megbeszélesbe és veszekedésbe is belefáradok. Akarhogy is nézem egyedül már nem megy. A napom java azzal telik, hogy a gyerekekkel, gyerekekért rohangálok, utana meg vár a ház, a kert, a tanulás a gyerekekkel, a rutinok. Ő pedig nem érti, hogy mindenben mi nekem a sok, mikor ő nem is cseszeget, ha rumli van... Na, kössz! Engem viszont zavar, főleg, hogy azért a burkolt célozgatások is megvannak.

A válás nem megoldás. A gyerekeknek amíg csak élünk szükségük lesz ránk és alapból a szeretet még megvan, de most már mintha 4 gyerekem lenne. Kezdek besokallni!


ápr. 14. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj már te. Autista, mit vársz tőle? Minek szültél neki???
ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem bizonyitottan autista, csak a gyerekek fejlesztői és orvosai jeleztek, hogy esélyes, hogy az. Igaz, ahogy telnek az évek már én is jobban látom a jeleket, de 24 éve mikor megismertem, még azt sem tudtam, hogy mi az autizmus.

Mikor dolgoztam, nyilván anyagilag is jobb volt a helyzet, mert alapból a dupláját kaptam mint ő, de ez is már csak a múlt.

ápr. 14. 14:54
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a gyerekek?


Egyébként hogyan lehetséges, hogy eldöntötte kitart melletettek amikor autista? Nekem nem úgy tűnik. Különösen hogy téged pattogtat mint a labdát.


Én szerintem csak egy önző dög, te meg szívod a 🌲szát szó szerint meg amúgy is.


Jól van az neked ha te három gyereket csináltattál vele és még ki is szolgálod.


Egyáltalán még egy pohár vizet se adnék neki, hogy vegye észre magát a lusta, semmirevaló és egye meg a retek meg az éhség.

ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!