Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Páromtól kértem hogyxegy kicsit jobban figyeljen otthon a rendre és vegye ki a részét.


Sokszor szóltam érte, kértem is de mindegyiket erősen túlreagált.


Olyat írt most utoljára hogy én ne nyúljak semmihez majd ő megcsinálja, meg lemond ami neki fontos és szeretne csinálni és akkor pakol..senki sem ezt kérte



Viszont érdekes mert azóta se mondott le erről, lenne mit rendbe tenni mégis s képeit rendezgeti 2 este már ..( neki fontos lám lám, nem tartja be mégse pedig ő mondta)


ápr. 15. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Tehát ha csinálja, akkor az a baj, ha nem csinálja, akkor az. Ezek szerint neked tényleg csak az a jó, ha lemond mindenről, amit szeret csinálni, és _helyette_ takarít. Sírjon is közben egy kicsit, vagy azt elég akkor, ha utána leosztod, amiért xarul takarított?
ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
játszmázik veled szeretne dominálni ennyi
ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

"kértem hogyxegy kicsit jobban figyeljen otthon a rendre és vegye ki a részét."

Ez így túl általános, nem érti, mit kéne csinálnia.

Kérd meg, hogy a ...t vigye a ...ba, a ...re tegyen ennyi meg annyi (konkrétan - hány kanál, hány pohár, mennyi) ...t stb.

ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!