Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni, ha a párom mással elkezdett írogatni?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, több mint három éve együtt vagyunk a párommal, aki futárként dolgozik. Igen kicsit féltékeny voltam/vagyok, azért mert sok nő megismeri őt mivel bizonyos helyekre rendszeresen visz ki csomagot. Mivel a szállítás előtt telefonál és bemutatkozik rendesen a nevével volt aki be is jelölte őt facebookon. De úgy van neki beállítva, hogy az ismerősei látják hogy kapcsolatban van velem.

Nemrég is feltűnt, hogy lett egy új ismerőse, egy nő, és amikor rákérdeztem azt mondta hogy sokszor szállít csomagot a nő munkahelyére ami egy bolt. Pár mondatot beszélnek és ennyi.

De tegnap olyan furcsának láttam és amikor elment fürdeni belenéztem a telefonjába és láttam, hogy ráírt a nőre, hogy mi újság stb, és egész délután az egész munkaideje alatt írkáltak. Igazából nem volt flörtölés de folyamatosan írkáltak, érdeklődtek egymás családjáról, a nő lakhelyéről mert a párom oda is szokott vinni csomagot és így tudja fejből a nő címét. Szóval csak hülyéskedtek és beszélgettek. Meg kérdezte a párom tőle, hogy holnap is leszel? De nem értem mire gondolt és a csaj se válaszolt erre semmit hanem egy előző dologra kommentált még. Nem értem a párom miért írt rá, ha boldog velem. Vagy szerintetek a nő flörtöl vele, nyomul rá élőben?

Megnéztem a nőt, idősebb tőlem (a párommal egyidős), de vékonyabb és kisebb nálam sokkal. Én majdnem 180 cm vagyok, a párom 175 cm magas ráadásul én sokkal erősebb testalkatú vagyok, főleg mellette de én így szeretem őt, elmondása szerint ő is engem de most nem tudom mit gondoljak! Sosem azért féltékenykedtem mert hogy ő flörtölne, soha még csak nem is bámul más nőket, de akkor most miért írt rá erre a nőre??

Neki nem hoztam fel, nem akarom hogy megtudja, hogy a telefonjába belenéztem.

28 N



ápr. 16. 09:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet hogy ismerik egymást a boltból?

A) A csaj kezdeményezett, a pasid hagyta és belement. - Gáz

B) A pasid kezdeményezett, és a csaj belement. - Gáz


Te el tudod képzelni, hogy neked egy férfi, egymás számára vonzó munkatársaddal elkezdtek egymásnak írogatni?


A férfiak szerinted vonzó nőkkel csak barátozni akarnak?

ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Persze, legyen direkt hülye és vak :D csak aztán fel év múlva ne gyere panaszkodni, hogy kiderült, fűvel-fával megcsalt…
ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#10 esélytelen sajnos főleg, hogy titokban csinálja.
ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%

En is aggodnek, de kivulrol azt mondom, hogy az ilyen dolgokbol legtobbszor ugysem lesz semmi.

En ezert nem kutakodom a parom telefonjaban:D

ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nagyon is van okod aggódni. A párodnak tetszik a nő, és mindig ilyen kis “ártatlan” beszélgetéssel kezdődik, aztán jön a lelkizés, aztán a többi.

Hogy bejelölték egymást, azt még csak-csak le tudnám nyelni, vannak olyan emberek akik jelölnek mindenkit akit már 3x láttak futólag. De a beszélgetés teljesen indokolatlan, nem barátkoznak hanem ismerkednek, később pedig meglátják hogy megéri -e szakítani a jelenlegi kapcsolattal attól függően hogy egymásnak mennyire jönnek be.

Sajnos teljesen felesleges tiltatnod vele a nőt, mert akkor max legközelebb személyesen beszélnek vagy beszélnek meg titkos chat felületet.

Ja, és nekem még egyetlen futár nem mondott annál többet, hogy “szia futár vagyok, csomagot hoztam”. Szerintem szembesítsd ezzel az egésszel, közöld vele hogy nem eszed meg a “barátok vagyunk” dumát és amit művel, neked nem fér bele.

ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Ja, aztán majd jönnek a furcsa túlórázások egyre gyakrabban és biztos lehetsz benne hogy a csajnál túlórázik. 🫣
ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa lenne ezt mondanom a páromnak, tényleg soha nem adott okot semmire, abszolút megbíztam benne, soha nem flörtölt vagy bámult más nőket, most ez kb a semmiből jött...
ápr. 17. 10:39
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezek a dolgok a semmiből jönnek, az alkalom szüli.. az emberek nem gyakran találkoznak olyannal akik kívűl-belűl tetszenek nekik. Hát most a pasid összefutott eggyel, és úgy néz ki téged nem tart tiszteletben. Szóval neked kell rendet tégy a fejében.
ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Tegnap este is belenéztem és láttam, hogy megint írt a csajnak délelőtt hogy visz majd neki csomagot, kb mikor ér oda, hülyéskedés volt mosolygós fejekkel. Nem szóltam semmit a barátomnak de azóta is ezen agyalok és eldöntöttem, hogy este beszélek vele, szerintetek??
ápr. 19. 14:21
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja azt mondani, hogy “igen drágám, rohadtul tetszik a nő és ismerkedünk, aztán majd lesz valami”. Úgy is kimagyarázza annyival hogy csak haverkodnak, de ezek után már ügyesebben és más felületen folytatják. A kérdés az, hogy szembesíteni akarod azzal, hogy tudod vagy le akarod buktatni. Én lehet még egy kicsit várnék, olvasgatnék továbbra is, úgy is kiderül hamarosan a folytatásuk.
ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!