Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 2 éve kapcsolatban vagyunk, és most találta ki az exe, hogy beszélni akar a párommal?

Figyelt kérdés
Mondta a párom, hogy kettesben találkozni fognak, mert megkérte rá az exbarátnője. Nem vagyok féltékeny típus, de amiatt zavar a dolog, mert alapból fura viszonyuk volt, alig voltak együtt és a vége egy hatalmas veszekedés volt, de nem sokat tudok az egészről. És ehhez képest széles mosollyal köszönnek egymásnak, meg a párom előszeretettel “ugrál” neki, pl multkor a csaj kért egy zsebkendőt, voltunk vagy 60-an, mégis a párom volt az első aki rohant, hogy hoz neki. Meg mozgott a széke akkor is a csomó férfiből a párom ugrott neki elsők közt és hozott széket, pedig az enyém sem volt a legjobb.

ápr. 22. 23:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Normális ugyanis annak ellenére, hogy körbeugrálja te még vele vagy, így valahol jogosan gondolja, hogy nyugodtan talizhat vele téged nem fog zavarni.
ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudhatod miért akar vele beszélni, lehet hogy nagyon komoly dolgot akar neki jelezni, amiről muszáj, hogy a párod tudjon.

A leírásod alapján ha a nőci akarta volna a párod már nála lenne, de szerintem esze ágában nincs ilyen a másik nőnek.


Voltam hasonló helyzetben amikor az illetővel beszélni akartam volna, az édesapjának szóltam, hogy szóljon a fiának meg tudtam hogy kapcsolatban van, és nem akartam kellemetlenséget. Ugyan akkor én és a gyermekeim akkor szó szerint életveszélyes helyzetben voltunk, és azonnali tanácsra lett volna szükségem, mivel ismerős volt Belügyi szervnél, azon túl hogy a veszekedés miatt, amivel lezárul kettőnk kapcsolata-ott volt a részemről hiba.Mert én hagytam el az illetőt. Természetesen az édesapjának erről a dologról egy szót nem szóltam, csak általánosságban beszéltünk és az édesapja tudta, hogy férjnél vagyok több gyerekkel. Látta is a képeket róluk. De kedveltük annyira az idős emberrel egymást, hogy tudta, hogy meghagyom mindig a másik embernek az akaratát. Abban az időben és az azt követő 3 évben nem tudtam, hogy másnap fogunk-e élni. szó szerint. kb. ilyen szint volt. A többi már sejthető. Mindezek után az akkori nője álregisztrációkon folyamatosan lökte a szöveget NLC, Hoxa és egyéb helyeken.Nem egyszer magát kiadva az exemnek, és az ő személyének. Az előadása őt minősíti. Nekem a lelkiismeretem tiszta. Ennyi a történet.

ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
2+ A sztori ezen része már lefutott, megoldottam.
ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta a párom, hogy a kapcsolatukról akar valamit beszélni
ápr. 23. 00:08
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

A példámat azért tettem ki nyiltba, mert egyrészt már lefutott, másrészt ne legyél olyan mint az exem nője-mert sosem tudhatod, hogy a másik ember miért akar szólni. Lehet csapda, lehet valóság és életveszély-mivel az exemnek volt 2 gyermeke.és ráadásul az egyik gyereket rövid ideig annó neveltem is. kb.


Kérdező: ha valaki megakar csalni az megfog, ha meg nem akar-akkor nem fog. Ennyire egyszerű.


Ne legyél olyan mint az a másik nálam volt..

ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem bárki bármit mondhat...azaz ex. Nem egy barát vagy haver, azzal az illető együtt volt minden téren.


Ha ilyan téren képben van az ex nekem azaz ember megbízhatatlan és még nem lépett túl.


Ő nem egy 10-20 éve lány-barát, hanem az exe.

ápr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem jogosan vagy féltékeny. Két éve vagytok együtt, mit akar a lány a "kapcsolatukról" beszélni mikor már ennyi idő eltelt?! Ha még pár hónapja lennétek együtt, azt mondanám okés,de így..főleg leírás alapján nem sejtet jót.

De ettől függetlenül két opció lehetséges,megbízol a párodban vagy nem bízol meg.

ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Velem ezt biztos nem csinálna meg senki :D anyjának ugráljon az ilyen pali. Vicc, hogy még ÉN lennék feltekenynek nézve…
ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Furcsa nekem ez az egész... Szerintem valamit eltitkol előled. Plusz nagyon adom a 8as választ is!
ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben jelezném a páromnak hogy ez nekem nem tetszik és a továbbiakban nem vagyok hajlandó elviselni az ex jelenlétét a kapcsolatunkban. Ha ennyire őt akarja akkor menjen hozzá de engem akkor hagyjon békén.
ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!