Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlgondoló vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlgondoló vagy van alapja az érzéseknek?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk, de nem egy légtérben. Van egy nála kb. 7 évvel fiatalabb kolléga, aki egyszer bement az irodájába, (ami egyenként egy átjáróház és bárki bármikor bemenet), majd ott töltött kb. 2 vagy 3 óra hosszát, ami nekem nagyon nem tetszett. A párom szólt, hogy ott van, bent ül, néha beszél, hallgatja amit a többiekkel beszélnek. Persze nem tudom ez mennyire volt igaz mert eléggé holt időszakról volt szó, amikor nincs nála nagy forgalom. Aztán be is jelölte a srácot az ismert közösségi oldalon. Viszont nekem úgy elgurult a gyógyszer, hogy írtam a srácnak, hogy ne nagyon járkáljon oda, aki ezen felháborodott, majd eltűnt a képből. A párom egyszer mondta, hogy jóképű srác és ennyi. Nem tudom, hogy jogos volt e a felháborodásom vagy sem. De elvileg teljesen eltűnt a srác a képből.
ápr. 24. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de esetleg akkor van ha a párod elhanyagol téged, kevesebb, nem létező a szexuális élet, nem nagyon jártok el sehová, vitatkoztok eleget, nem lepitek meg egymást semmivel és hasonlók.
ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha a párod nem tudja a minimumot adni amit egy nőnek illik a munkahelyén, és előadja a kis "ártatlan" virágszálat, akkor nem egy másik ember a hibás.


Ha valaki manipulál téged "illik" előbb otthon körülnézned.


Ismertem ilyen nőt, az majdnem az egész reptér végig ment rajta. És ő volt az "ártatlan" és az aktuális pasiját uszította azokra a fazonokra akik nem voltak hajlandóak.. Szó szerint.

ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

2+


Hozzá hasonló nőt én is ismertem aki az aktuális pasija exét akarta kiiktatni ugyan ezen technikával. Miközben ő írkálta kamuregekről az ex "zaklatásait". És ő fenyegetőzőtt.Közben meg az exnőt ő zaklatta az interneten, FB-n, és különböző fórumokon. Bezonyám.



Úgy hogy kérdező nem árt ha kicsit csendben, de előbb ....

ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: alapvetően minden megvolt akkor is. Nem meglepős fajta, neki más a szeretetnyelve.



2. válaszoló: állítólag ő csak beszélget és szerinte azért háborodott fel a srác, mert egyértelműen alaptalan volt amit tettem.

ápr. 24. 22:24
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

4 Kérdező, egy valóban ártatlan nő önmaga rendez le egy problémát. Önmaga. sosem vesz maga elé mást.


A manipulátorok azok vesznek maguk elé mást mindig-esetedben itt most téged.


Értelmes, egyenes nő elintézi amit el kell. egy gyengejellemű manipulátor meg előadja otthon a hattyú halált, és küld maga helyett mást, hogy végezze a piszkos munkát.


Ez a két tipus közötti különbség.

ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*Önmaga. sosem vesz maga elé mást. Akár az exéről, akár bárkiről is van szó.
ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én teljesen össze kavarodtam. Egyébként ez az egész kb. 2 hónapja történt, azóta semmi gyanúsat nem látok. Nem voltak és nincsenek kétes dolgok.
ápr. 24. 22:45
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

7 Az orrodnál fogva vezet. Ez a nő egy manipulátor.


Irtam miről ismered fel őket. Mindig maga elé vesz mást, aki elvégzi helyette a piszkos melót.

ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Csak nem értem mi ennek a célja. Elmondása szerint semmi nem volt. Igazából csak ez az egy dolog.
ápr. 24. 23:01
 10/20 A kérdező kommentje:
Vannak egyébként problémái, nem mondja, de úgy érzem önértékelési gondok. Egyébként az anyja hasonló karakter, sokat vannak együtt ex sokszor gondoltam arra, hogy a baj onnan ered, hogy a maga képére formálta...
ápr. 24. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!