Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok erről a szituációrol? Minek van velem ha nem tetszem már neki?

Figyelt kérdés

2019 óta vagyunk együtt, bár ebből ágy jó év szünet volt. Ebből 2 éve házasok vagyunk.

157cm vagyok és anno 64kg ismert meg a férjem. Idővel persze híztam és 68-72kg között mozogtam.

Már 64 kg is csúsztatott hogy edzenem kellene, fontos az egészség és oda kellene magamra figyelnim én heti 3szor jártam zumbara szóval volt edzés de neki az nem volt megfelelő mert az nem súlyzós edzés volt.

(O jár konditerembe majdnem minden nap, de rajta sem látszik meg)

Az egeszsegemmel semmi probléma. Nincs magas vernyomas, se cukorbetegseg, semmi akut probléma.

2 éve volt egy vetelesem amit nehezen éltem meg és mihamarabb probalkozni szerettem volna. A férjem nem repesett az ötlettől, de bele ment mert én annyira akartam. (O meg várt volna pár évet)

A terhessegem nehéz volt de nagyjából probléma mentes. Az elején fogytam mert 16 hetet végig hanytam. A terhessegem végére csak annyit híztam amennyi a megengedett kg volt. Szülés után 1 hónappal már 77-76 kg voltam szóval a szülés előtti súlyomhoz képest 3-4kg maradt rajtam.

Már 1 hónappal szülés után is szekalt hogy figyelnem kellene magamra stb. 6 héttel szülés után újra vissza mentem zumbara heti 2szer. A baba nagyon hasfajos volt majd alvással szenvedtünk. Most 5 hónapos és nem sikerült fogynom mivel kimerült vagyok és azt eszem ami jól esik mivel kell az extra energia ráadásul szoptatok is.


A probléma az, hogy majdnem napi szinten megkapom hogy figyelnem kellene az egeszsegemre meg a sulyomra, és hogy nem tart vonzónak mert amióta megismerkedtunk én csak hizok. (Az egészségével semmi probléma így sem, és még mindig járok edzeni. Egyszerűen a fogyás most nem is jöhet szóba a kimerultsegtol meg a szoptatastol)

Többször osszevesztunk hogy minden férfit érdekel a kinézet és hogy ennyit megtehetnek érte főleg hogy ő miattam ment bele a gyerek dologba ezért gondolná hogy legalább ennyit megtehetek érte.

Többszöri vita által mondtam ha ennyire nem vagyok neki szimpi akkor miért marad velem? Ha nem tetszem neki keressen mást ami neki megfelelő.

Ebből jön hogy a gyerek miatt vagy hogy neki nem csak a kinézet számít stb. De mindig ebből van a vita. Már anyosommal és férjemmel is leultunk beszélgetni. A férjem úgy gondolta hogy majd még tud változtatni engem és azért bekult meg anno a sulyommal. Anyósom letolta, hogy ezt el kell engednie mert nem változtathat meg engem és nem akarja hogy emiatt legyen vége a házasságnak. (Gondolom az unoka miatt)


Már nagyon ott tartok hogy tényleg lelepek mert ezt nem bírom idegileg. De erre neki az a válasza hogy a gyerekkel ezt nem csinalhatjuk most már ez van és ha én nem vagyok hajlandó változni akkor neki kell a gondolkodását megveltoztatni (ezt ő mondta)

Én már ott tartok hogy nem érdekel és teljesen hidegen hagy. Nem értékeli a kapcsolatunkat se azt amit érte és a gyerekert teszek. Én vezetem a háztartást, főzök takarítok, gyereket nevelek és közben meg dgozok is (külföld és csak 3 hónap volt a szülés szabadsag)

Egy szó mint száz, ki vagyok merülve és semmi támogatást nem érzek felőle.


Az alábbiakban leirt alapján, ti mertetek volna így viselkedni a felesegetekkel? Én nem vezettem félre, sosem mondtam hogy már pedig le fogok fogyni stb. Persze a cél az volt hogy oda figyeljek és fogyjak valamennyit, de nekem nem ez volt az elsődleges cél és ezt ő is tudta.


Bocsi a hosszú leirasert.

31N és 34 F


ápr. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
27%
#9 Úgy van, add alá a lovat. A végén még el is hiszi, hogy 157 centi mellé 80 kilóval nincs semmi gond.
ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
34%
Minden felelősséget kitolsz a párodra a saját igénytelenséged okán.
ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
81%

Tegyük fel igénytelen, de a férje miért van akkor még vele? Hát azért mert más nő még nincs képben olyan téren, hogy vele kezdjen új életet, de az nincs kizárva egyáltalán, hogy nem-e csalja fűvel-fával.

Nem kell együtt maradni, nincs joga megváltoztatni a kérdezőt.

ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
51%

Huh én nő vagyok, de ez felb.szta az agyam! Én is elhíztam a gyerekektől, és engem is néha szekál a férjem, de nem így! Plusz én még durvábban viccelődök ezen mint ő. Pedig nagyon bánt a dolog.


Te meg mondd neki hogy ok, akkor innentől diétásan főzöl.

Meg iktasson be napi 2-3 óra sétát amikor te plusz alszol.


A plusz stressz meg nem segít, gondolom te is tisztában vagy vele hogy ez kicsit sok. A tej pedig most a legfontosabb, így nem lehet drasztikus diétába kezdeni

ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
20%

#14 Azért mert lefogyni még mindig jobb opció mint szétcseszni egy családot és egy gyerek életét.

De látom itt csak az számít hogy a mocskos féreg hogy nem képes vonzódni a +20 kilós feleségéhez, bosszúból basszuk szét a gyerek életét és szedjünk fel még 20 kilót, abból makd tanul.

ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
77%
A probléma szerintem az, hogy nem szeret(ett) igazán és külsőleg sem lehetsz eleve a zsánere, valami nagyon filigrán csajt képzelt el, es azt hitte sikerül majd téged is addig zaklatnia míg beadod a derekad és egy nádszál leszel, de alapból nem vagy ilyen és hülyeség ezt erőltetni a részéről. Ő megváltozni nem fog. Most is csak a gyerek miatt mondja hogy ne váljatok, ez azt jelenti, hogy legszívesebben azt tenné. Pedig mindenkinek jobb lenne, abszolut nem vagy túlsúlyos, biztos találnal olyan ferfit aki elfogad, aki szeret az nem fogja szóva tenni ha pl 3 kilót híztál, édzreveszi de nem mondja, mert nem az számít.
ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
97%
Ez a házasság szart se ér se gyerekkel se előtte. Kár volt vállalni szegény csöppséget. Bár az biztos, hogy ezerszer jobb lesz neki az apja nélkül hetente mint abban nőni fel, hogy az anyjától a hányinger kerülgeti, vagy csalja ahogyan csak lehetséges.
ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
96%
#15 igen ám, de a pasinak a legelső naptól gondot okozott ez... Egyébként nem is 20 kilót szedett fel...
ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
23%
#18 Pedig biztos van annyi, mivel alapból ferdít, nem jönnek ki a számok.
ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Mit ferditek, te sem vagy normális.

64kg voltam 5 évvel ezelőtt,

2 évvel ezelőtt 71-72 így estem teherbe. 85kg mentem szülni. A doki megmondta hogy ez a max amit felszedhetek terhesseg alatt. 4 héttel szülés után már 76 voltam... jelenleg is tartom ezt a sulyt...

ápr. 28. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!