Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
#20 Hogy csicska lesz valaki. Füttyent az asszony, a hűséges ki szolga kutyus (Ubul a Garfield-ből:-) meg nyálcsorgatva szalad teljesíteni a parancsot. Nem láttál még ilyet?
ápr. 29. 12:24
 22/89 anonim ***** válasza:
80%
De mi a parancs? Miket ad ki parancsba a nő?
ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
24%
#22 te nem jársz emberek között, hogy nem láttál még ilyet?
ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
82%

Rohadtul nem mindegy, miről van szó.


"Géza, azonnal öltözz át, hogy gondoltad, hogy farmerban jössz át anyámékhoz a zakó helyett?"

=> Gáz, papucs...


"Géza, x időre jó lenne, ha hazaérnél, mert x dolog lenne/segítened kéne/mennünk kell y helyre"


=> Mire a haverok: "Géza, Te mekkora papucs vagy"

Na, nem, itt nem a kapcsolattal van a gond...

ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
45%

#22

Valószínűleg arról van szó, amikor már olyan szinten nyeregben van a hölgy, hogy szó szerint mindenben ő parancsol. Ő mondja mikor hova mehet a férfi, kivel találkozhat stb.

Intézze a bevásárlást, a házimunka nagy része ki van neki osztva (ha együtt élnek), fiatalon nincs játék, nincs hétvégi haverozás, mert akkor nem tudnak találkozni… és így tovább. Sok esetben beleszól az öltözködésbe, közös program, ami csak fizikailag közös, társaság csak az egyik oldalé jöhet szóba. A szüleid nem kell annyiszor meglátogatni, de két naponta meg kellene látogatni az enyémet, meg amúgy minden nap beszélünk legalább egy órát..

Én is ismerek olyat, akivel 15 percre lakunk, de ha lehívom egy sört meginni, az asszonyt megkérdezem mondat elhangzásánál már mind a ketten tudjuk, hogy nem fog összejönni.

ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
19%
Elég sokat látsz, mert valóban elég sok ilyen van. Sajnos. Nem is arról van szó, hogy ilyenkor a nők kicsit lefele választanak és a pasi meg teper, hogy velük maradhasson, hanem sok esetben a pasi minimum olyan "értékes" a társkeresési piacon, csak mint a béka abban a bizonyos mesében, lassan lesznek megfőzve. Eleinte minden az egyenlőségről szól, aztán lassan 1-2 év alatt egyszer csak azon kapja magát, hogy már kenyeret se vehet úgy a boltban, hogy ne egyeztetne róla, hogy melyiket, illetve ne neki kellene engednie szinte mindenben.
ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
54%

Nem, én nem látok ilyet.


25, köszi a példákat, végre valaki.

ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
83%

A legtobb ferfi azt hiszi, hogy ő már papucs, ha icipicit is kedveskedik a nonek vagy barmiben is enged neki.

Ezt tobb kapcsolatomban is megfigyeltem mar. Valamiben pl nem egyezik a velmenyunk mire a pasi baromi ingerult, ideges lesz, hogy meg mindig nem fogadom el az o allaspontjat( ahogy o sem az enyem, de szamomra ez alapbol lenyegtelen mert en beszelgeteskent, vitakent tekintek erre) mire a pasi mikor kifogy mindenbol azt mondja idegesen na en biztos nem leszek papucs!!! Mondom mi van? Es kiderul szerinte az papucssag, ha elfogadja a velemenyem vagy szimplan megerti, hogy mas velemenyunk van neki is es nekem is. Neki az papucs dolog lenne xD

Sok pasi annyira retteg ettol, mikozben fogalma sincs mi az, hogy papucs. A masik az, hogy sokszor o maguk keptelenek dontest hozni es amikor a no mar x ev utan belefarad, hogy kikonyorgje a pasitol, hogy dontson es a no magatol dont akkor jonnek az ismerosok, hogy a Geza milyen papucs es a Gizi, hogy parancsolgat. Mikorben Geza donteskeptelen.

ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
14%

Főleg amikor egy férfi normális libidóval asszexuális nőt vesz el.


Sajnos már leéltem az aktív életem, de rám sosem gerjedt nő. Hiába voltam világ életemben sportos, aktív, intelligens, fantáziadús. Valahogy a női szexualitás elkerült, holott mindent akartam, mindent teljesítettem volna, már a rajtnál le volt tiltva minden. Majd a következő életemben megadatik, ha most sorsszerűen el van zárva. Érdekes élmény magas libidóval egy életen keresztül nem szexelni!

ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
84%
29, nem érzed cikinek, hogy ezt leírod?
ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!